Clio 4 Aracıma Cam Filmi Önerisi ( Ankara )

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2-3 Gün İçerisinde Aracıma Cam Filmi Yaptırmak İstiyorum Ankarada Önerebileceğiniz Yerler varmıdır ?
Cam Filmi Uygulanırken Kapı İçleri Sökülüyor mu ?
Önler 1 Arkalar 2 Numara Yeterli Olurmu ?

Sonax Ve Ziebart Önerirmisiniz ?

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğerkı fiyatları tuzlu gelmezse tabıkı önerılır kapı döşemesi sökulmeden cekılen filmede ben pek guvenmıyorum ıkı gun sonra kalkıp gelıyo

erkn22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cancan oto 150 tl 2 numara var ben yaptırdım gayette menununm eger istersen resimlerini çekip paylaşabilirim

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cancan oto 150 tl 2 numara var ben yaptırdım gayette menununm eger istersen resimlerini çekip paylaşabilirim

Bütün Camlarımı 2 Numara Yaptırdınız ? Resimleri Eklerseniz Aracın Nasıl Göründüğü hakkında Bir Fikrim Olabilir

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sokturup oyle yapmak daha mantikli ama isciligini duzgun yaptirmaniz lazim sonucta eski model bi arac degil bilmeyebilirler yanlislikla ufak tefek parcalarini (tirnaklari filan) kirmasinlar

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sokturup oyle yapmak daha mantikli ama isciligini duzgun yaptirmaniz lazim sonucta eski model bi arac degil bilmeyebilirler yanlislikla ufak tefek parcalarini (tirnaklari filan) kirmasinlar

evet bu şekilde düşündüğüm için bende serviste teslim almadan yaptırdım, aracı aldığım zaman çok yaygın değildi.

erkn22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın resimleri yuklerim 2-3 tane. bence sonax ziebart gerek yok bir önceki aracımda ziebart vardı okadar fazla para vermeye gerek yok benim düşüncem. 4 cam + arka cam döşeme sökülmeden yapıldı. işcilik 10 numara diyebilirim. + app plaka(tr fosforlu ve çizgili)(muhur vurulsa orjinalden hiçbir farkı yok.) ile beraper 190 tl sadece cam filmi ise 150 tl. kelebek camlara ise transfaran sticker yapıştırdılar. çok küçük arka kelebek