Clio 4 aracıma Krom Cam Çıtası ve Kapı Eşiği

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Bu olacak Allah kısmet eder ise

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çok şık olmuş,güle güle kullan...:eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
çıtalar güzel olmuş, eşikerde fena değil, güle güle kullanın :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Birde montaj konusunu soracaktım, nasıl montaj ediyorlar, bir saat sürecek dediler. Sökme, takma işlemleri falan oluyor mu? çift taraflı bant sisteminden söz ettiler. Bu konuda bilgi verirsen sevinirim. Sökme takma işi beni biraz rahatsız eder orjinalliği açısından da o yüzden kaygıladım. Çift taraflı bant ise bu sağlıklı olacak mı?

Son düzenleme:

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sökme takmalık bir iş yok ama 1 saat olayı doğrudur.. ben de bekledim baya.. aracı içeri aldılar misafir alanında bekledim ben.. çift taraflı bant yaptıklarını düşünüyorum.. sağlam olur merak etmeyin.. 2008 yılında plaka yapıştırdık. şöyle bir bakayım dedim plakaya.. gram kıpırdamıyordu :))

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun Güle güle kullanın bende 3gun önce aldım aynilarini kendim takdim takmaz olaydim cam citalarini takmak icin verdiklerini alkolle cita yerini sildim kaportayada ister istemez gelince kuruduktan sonra kurudu bi baktim boya soldu.simdi napicam bilmiyorum.

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kapı eşikleri çok güzel olmuş

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun Güle güle kullanın bende 3gun önce aldım aynilarini kendim takdim takmaz olaydim cam citalarini takmak icin verdiklerini alkolle cita yerini sildim kaportayada ister istemez gelince kuruduktan sonra kurudu bi baktim boya soldu.simdi napicam bilmiyorum.

Uuuu bu kotu olmus :( Gecmis olsun.

Cam citalarini ve ayak esigini bende istiyorum..