Clio 4 arka hoparlörler

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim m3 otantiktede aynen

Küçük bir aktif sub ile destekleyebilirim ilerleyen zamanda. Hoş arkaya oturan yok sadece ben oluyorum arabada ama yinede gönül istiyor.

gogollo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım ayarlarına baktınmı bir sistem çıkıyor kesişen çizgiler sesi öne arkaya sola sağa veriyor önü kapatıp arkaya vermeyi denedin mi ?

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Küçük bir aktif sub ile destekleyebilirim ilerleyen zamanda. Hoş arkaya oturan yok sadece ben oluyorum arabada ama yinede gönül istiyor.

doğrudur gönül istiyor arkadasta oktavia var orjinal ekranlı müzik sistemi var basları felan cok tatlı kaliteli ama video falan oynatmadığını söylüyor

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım ayarlarına baktınmı bir sistem çıkıyor kesişen çizgiler sesi öne arkaya sola sağa veriyor önü kapatıp arkaya vermeyi denedin mi ?

arkaya oturup dinledim arkalar zayıf nedense, normalde 4* 20

muhammedcankaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her markanın kronik hataları olabiliyor elbette. vw grubunun cam mekanizması kilit bozulması gibi.
araç sıfırken düzeltilsinde garantisi varken sonradan bişey çıkmaz umarım. şimdilik bende bir sorun yok inşallahta olmaz

godo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baktım herşeyine ama yok...bugün servise gittim arkaya hoparlör takmamış fabrika...modelde var ama benim aracımda yok...hoparlör getirttirip takacaklar

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
arkalarda yok diye biliyodum bende ama demekki varmış yalnız senin arabanda olmaması garip neyse iyiki farketmişsin :)