Clio 4 arka koltuk mesafesi

• Konuyu başlatan 19bao07
  • Başlangıç tarihi

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane bundan az daha geniş bence yeterli B sınıfı sonuçta

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka frenler kampana mı ben mi yanlıs görüyorum :/

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
calacak yeri bulmuslar yine :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçı bugün gittim gördüm bindim.
Araçın diz mesafesi çok dar değil ben kendime göre ayarladım koltuğu arkaya geçtim bindim rahat şekilde binebildim.
Şunu eklemek isterim 3 kişi arkada biraz sıkışa bilir.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Kucuk Sinif Araci Neticede Ama Daha İyi Olmasini Bekliyordum Yanildik

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Kırmızıyı amatör fotolarla, ilk kez gördüm, o kadar hoş gözükmedi gözüme :eek:

tam aksine kırmızı rengi bide yakından görmeyi öneririm çok güzel ve çok tatlı duruyor, verniğide özel olduğu için renk dahada bi canlı duruyor :) bende arka tarafta o kadar dar değil bende binmiştimde normal yani Türk halkının boy ortalamasına bakınca rahatlıkla sığacağını düşünüyorum :D

ekd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuanki aracım olan civic kadar geniş olmasada 3kişi çok sıkışmadan arkada oturabileceğini düşünüyorum(4kişi+sorumlu personel ile test sürüşünde sıkıntı olmamıştı). 3aydır b sınıfı ekonomik araç arıyordum tam 208e karar vermişken clio4 ü bekleme kararı aldım iyikide beklemişim. Bu araç yeni bir akım başlatacak eminim. Resmen 2004 laguna2 den sonraki en çok f/p orantılı hoşuma giden araç oldu. Alanların memnun olacağından hiç şüphem yok.

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam aksine kırmızı rengi bide yakından görmeyi öneririm çok güzel ve çok tatlı duruyor, verniğide özel olduğu için renk dahada bi canlı duruyor :) bende arka tarafta o kadar dar değil bende binmiştimde normal yani Türk halkının boy ortalamasına bakınca rahatlıkla sığacağını düşünüyorum :D
Bakalım. :D Önce siyahını görmüştüm, onu da çok beğenmemiştim, sonra dışarıda beyaz, kırmızı şeritli 0,9 turbo 90hp test aracını gördüm, gördüğüm saniye aşık oldum, işte bu dedim.
Bakalım bu hafta kırmızı gelmiş mi galeriye. :)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Bakalım. :D Önce siyahını görmüştüm, onu da çok beğenmemiştim, sonra dışarıda beyaz, kırmızı şeritli 0,9 turbo 90hp test aracını gördüm, gördüğüm saniye aşık oldum, işte bu dedim.
Bakalım bu hafta kırmızı gelmiş mi galeriye. :)
kırmızısından cok beyazı hosuma gıttı benım , kırmızı şeritli , süper duruyodu :) ona bakmanı tavsiye ederim :) buda fotosu (pek ıyı degıl ama olsun)

mh3xw3.jpg