CLio 4 Asr Esp kapama

okeane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar ilk konum yazım yanlışları ve yanlış örnek olursam şimdiden affınızı dilerim clio4 hakkında bildiğim birşeyi sizlerle paylaşmak isterim
Clio4 2015 1.5dci 75 hp aracımda
3 yıldır internette vs araştırmama rağmen Esp Asr bunları kapıyan olamamış sigortasını çekip asr yi kapıyanlar olmuş ama hiç denemedim
Arabamda 30-40 km hızla giderken yanlarken el frenini çekip tam gaz yaptıgımızda bütün sistemleri iptal ediyor araba 75 hp değilde 100 hp gbi hareketler yapıyor :D araba stop edilip dinlendirilince herşey yerine geri geliyor
Bu şekil 2 ayda felan aracımın lastiklerini dişsiz dedeler gbi yaptım araba süper bir hale geliyor
Ama yağmurlu havalarda felan tavsiye etmem çünkü abs fln bile devre dışı kalıyor
Kısa süreli eğlence isteyenlere tavsiyemdir :D
Herkeze iyi günler...

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
[emoji23] eyvah lastikler yanacak desenize [emoji3]

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 clio da olmuyo esp yapıştırıyo arabayı yere gaz kontrolunude kesiyo rezil oldum kaç kere fıssss diye kaldı :D

alfredo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar ilk konum yazım yanlışları ve yanlış örnek olursam şimdiden affınızı dilerim clio4 hakkında bildiğim birşeyi sizlerle paylaşmak isterim
Clio4 2015 1.5dci 75 hp aracımda
3 yıldır internette vs araştırmama rağmen Esp Asr bunları kapıyan olamamış sigortasını çekip asr yi kapıyanlar olmuş ama hiç denemedim
Arabamda 30-40 km hızla giderken yanlarken el frenini çekip tam gaz yaptıgımızda bütün sistemleri iptal ediyor araba 75 hp değilde 100 hp gbi hareketler yapıyor :D araba stop edilip dinlendirilince herşey yerine geri geliyor
Bu şekil 2 ayda felan aracımın lastiklerini dişsiz dedeler gbi yaptım araba süper bir hale geliyor
Ama yağmurlu havalarda felan tavsiye etmem çünkü abs fln bile devre dışı kalıyor
Kısa süreli eğlence isteyenlere tavsiyemdir :D
Herkeze iyi günler...

Aslında expertize aracı götürdüğünde motor durumuna bakmak için makineye aracı çıkartıp absyi espyi falan kapatıyorlar ama nedense nasıl yaptıklarını paylaşmıyorlar. Tanıdık exper falan varsa onlara sorulabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

okeane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 clio da olmuyo esp yapıştırıyo arabayı yere gaz kontrolunude kesiyo rezil oldum kaç kere fıssss diye kaldı :D

Hadiya geçmiş olsun hocam ben elfrenini baya çok çekip yükleniyorum yanlız gaza yarım fln üzmiyeyim demiyorum

okeane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Experlere sorup öğrenmek lazım usta valla kışta geliyor şu arabayı elektronikten kurtarmak lazım