Clio 4 Bagaj ve Saklama Gözleri.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
clio4.bagaj.jpg

clio4.elfreni.jpg

clio4.kapicebi.jpg

clio4.kolcak.jpg

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımın bagajını tatminkar buldum.. daha çok iki kişi biniyor.. yeterli geliyor.. tek sıkıntım kol dayama biraz geride midir nedir pek rahat edemedim ben .. koltuğu çeşitli şekillerde ileri geri yukarı aşağı vs.. yaptım ama yok kol dayama beni mutlu edemiyor.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Bu Eko Tusu Hakikaten İse Yariyor Mu Acaba ?
Mercedes Citanda Da Var
Alacam Bir Clio4 İcon İnsallah

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inşallah en kısa zamanda clio 4 icon aracınıza kavuşursunuz.. gerçekten sürmesi keyifli bir araç olmuş.. bir de şu kol dayamayı biraz daha uzun tutsalarmış iyi olacakmış.. beni çok rahatsız ediyor.. diğer kullanan arkadaşlar kol dayamadan memnunlar mı acaba ? yoksa sıkıntı bende mi :))

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inşallah en kısa zamanda clio 4 icon aracınıza kavuşursunuz.. gerçekten sürmesi keyifli bir araç olmuş.. bir de şu kol dayamayı biraz daha uzun tutsalarmış iyi olacakmış.. beni çok rahatsız ediyor.. diğer kullanan arkadaşlar kol dayamadan memnunlar mı acaba ? yoksa sıkıntı bende mi :)

test sürüşü yaparken çok dikkat etmedim ama eski arabama taktırmıştım uzun yolda gerçekten rahat oluyor. Peki müdahele edilemez mi? mesela sökülüp altına öne ya da yükseğe monte edilmesi gibi?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inşallah en kısa zamanda clio 4 icon aracınıza kavuşursunuz.. gerçekten sürmesi keyifli bir araç olmuş.. bir de şu kol dayamayı biraz daha uzun tutsalarmış iyi olacakmış.. beni çok rahatsız ediyor.. diğer kullanan arkadaşlar kol dayamadan memnunlar mı acaba ? yoksa sıkıntı bende mi :)

test sürüşü yaparken çok dikkat etmedim ama eski arabama taktırmıştım uzun yolda gerçekten rahat oluyor. Peki müdahele edilemez mi? mesela sökülüp altına öne ya da yükseğe monte edilmesi gibi?

sanırım sorun yeri değil boyunun kısa olması yoksa asagı yukarı kaydırma mekanizması var da biraz kola göre kısa kalmıs sorun o.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
inşallah en kısa zamanda clio 4 icon aracınıza kavuşursunuz.. gerçekten sürmesi keyifli bir araç olmuş.. bir de şu kol dayamayı biraz daha uzun tutsalarmış iyi olacakmış.. beni çok rahatsız ediyor.. diğer kullanan arkadaşlar kol dayamadan memnunlar mı acaba ? yoksa sıkıntı bende mi :))

İnsallah Cok Sira Var Dediler Yazdirmadim
Ama Bosa Cikan Vs Olursa Arayin Beni Dedim Kirmizi Beyaz Siyah Bej Hic Farketmez
Diesel Full Olsunda ):

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta migrosa tanıtım amaçlı gelmişti 1.2 ful modeldi sanırsam içi çok hoşuma gitmişti navigasyonu piano black kaplamaları ön kapı hoparlör dizaynı gayet güzeldi ama gel görki arka kapıyı bir açtım camlar kollu :aytuğ hani o kadar özelliğin arasında birden garibime gitti manuel olması

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta migrosa tanıtım amaçlı gelmişti 1.2 ful modeldi sanırsam içi çok hoşuma gitmişti navigasyonu piano black kaplamaları ön kapı hoparlör dizaynı gayet güzeldi ama gel görki arka kapıyı bir açtım camlar kollu :aytuğ hani o kadar özelliğin arasında birden garibime gitti manuel olması

bizim de kollu işte . arkaya bakmıyorum ben artık önde takılıyorum o yüzden :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Megane RS de arka camlar manuel olarak bile açılmıyor siz neyin kafasındasınız gençler...:D