Clio 4 Beyaz KL387

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese yorumları için teşekkürler genelde karaman istasyonu civarında iş yerimin orda ama dileğim kısa sürede bir buluşmada görüşerek birbirimizi tanımaktır

memo_16

Bilgi Girilmemiş
herkese yorumları için teşekkürler genelde karaman istasyonu civarında iş yerimin orda ama dileğim kısa sürede bir buluşmada görüşerek birbirimizi tanımaktır
yakınız demekki :eyv görürsem mutlaka durdururum :D

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
durdurmazsan ayıp :) benzeri var aynısı yok şuan hani yanımdan geçersen falan bak görmemezlikten gelmiş derim benden söylemesi forumda yerden yere vururum :)

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun gördüm bu aracı koray spora gelmiştim outlete.oraya park ederken gördüm.. ;) umarım duydugum 10larca sorun yoktur clio4nüzde cok sorunlar warmış yaww :(

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok etkileyici:bravo maşallah:eyv

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun gördüm bu aracı koray spora gelmiştim outlete.oraya park ederken gördüm.. ;) umarım duydugum 10larca sorun yoktur clio4nüzde cok sorunlar warmış yaww :(

Benim Araç Sürekli Orada Tabii henüz rfc stickerımız yok :) Çalışma alanımda orada :)

Şimdilik Allah a şükür denilen sorunlar yok rüzgar sesinden felan pek anlamam özellikle denemedim haricindede denilenlerlede karşılaşmadım.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir dahakine haberli gel abi görüşürüz az merhabalaşırız