Clio 4 Bluetooth Sorunu

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bluetooth ile araca bağlandığımda düne kadar aracın ekranında telefon içindeki tüm müzik klasörleri görünürdü. Klasör klasör dolaşır müzik seçebilirdim ama artık klasörler görünmüyor. Sadece telefona bağlanıyor ve telefondan açtığım müzik çalınıyor. Butonlarla bir sonraki ve önceki şarkıya geçebiliyor ama Telefondaki müzik listesi ve klasörleri aracın bluetooth kısmının ekranında görünmüyor. Alttaki "Liste" simgesi de soluk görünüyor ve deaktif.
Sebebi ne olabilir?

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
düzeltmenin bi yolu var ise bende memnun olurum. ben benim araçta hiç klasör kısmını görmedim

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
düzeltmenin bi yolu var ise bende memnun olurum. ben benim araçta hiç klasör kısmını görmedim

Hocam sorunu çözdüm. LG G5 telefon kullanıyorum. bu sorunu yaşadığım günden önceki gün telefonuma Android 8 Oreo güncellemesi gelmişti. Bu güncellemeden kaynaklanıyormuş. Başka bir android 8 cihazla daha denedim ve aynı sorunu yaşadım. Ben de Android 7 ye geri döndüm ve sorun çözüldü. Bu tamamen Anroid 8 ile bizim Clioların uyumsuz çalışması ile alakalı bir durum sanırım.