Clio 4 Body Kit Karbon (Ön)

gcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Urun cok guzel olmus araciniza hayirli olsun.. aracin orginal lipini cikartip uyguladiniz sanirim urunu taktikan sonra on tarafin yerden yuksekligimde bir degisim oldumu? Ayrica bende nerden temin edebilicegimizi ogrenebilisem sevinirim ��

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Urun cok guzel olmus araciniza hayirli olsun.. aracin orginal lipini cikartip uyguladiniz sanirim urunu taktikan sonra on tarafin yerden yuksekligimde bir degisim oldumu? Ayrica bende nerden temin edebilicegimizi ogrenebilisem sevinirim 😁
Evt önce karter koruyucu plastik sökülüyor sonra orjinal lip sökülüyor,sonra karbon olanı takıyoruz ve karter koruyucu plastiği geri takıyoruz,karbon olan perçinli vidalanıyor,yada somunlu vidayla nasıl tercih edersen,tabikide 2-3parmak daha yere yakınlaşma söz konusudur,nereden temin edebileceğini özelden yazıyorum

gcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun bilgilendidiginiz icin bende dusunuyorum bakalim

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evt önce karter koruyucu plastik sökülüyor sonra orjinal lip sökülüyor,sonra karbon olanı takıyoruz ve karter koruyucu plastiği geri takıyoruz,karbon olan perçinli vidalanıyor,yada somunlu vidayla nasıl tercih edersen,tabikide 2-3parmak daha yere yakınlaşma söz konusudur,nereden temin edebileceğini özelden yazıyorum
güven lip in satış kanalı benimlede paylaşırmısın.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Işçilikte parça da süper olmuş güle güle kullan :eyv

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

abi lipin satıcısının açık adresini ve telefonunu filan mesaj olarak göndersene, acil lazım :D

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lip cok yakismis iyi gunlerde kullanin.

Bende adres iletisim ve fiyat bilgisi alabilir miyim size zahmet.

Sami Demirpaz

qfer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş nazar değmesin inşallah...
Aldığınız yerin adres, iletişim bilgileri ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?