Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://s3.dosya.tc/server17/v054vd/navigation_restore_fat32.rar.html

Sorunsuz çalışmaktadır,test edilmiştir.Son güncellemeye sahiptir.
Kurulumu: indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp boş usb diske atıp,araç çalışır vaziyetteyken teybe takıyorsunuz ve ekranda çıkan güncelleme yazısına basıyorsunuz.hepsi bu kadar.usb fat 32 ile biçimlenmiş ve boş olmalı.

Allah ne muradın varsa versin. Bunu parayla satanlarada bir şey demiyorum.

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam hay Allah senden razı olsun. 3haftadır denemediğim kalmadı. Micom menüden geri görüşü aktif etmiştim ama yedekleme yapmadığım için aracın navigasyonu pasifleşmişti ve bir sürü şey denim derken iyice mahvetmiştim. Az önce senin verdiğin bu güncellemeyi umutsuzca yaptım ve navigasyon düzeldi, hem de geri görüş bozulmadan. Hem de harita en güncel oldu.

Hocam bayağı uğraşmıştın.Sorunu çözdüğüne çok sevindim,geçmiş olsun..

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah ne muradın varsa versin. Bunu parayla satanlarada bir şey demiyorum.
burası yardımlaşmak için var.ama bazı insanlar işi hemen paraya dökmeye çalışıyorlar

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burası yardımlaşmak için var.ama bazı insanlar işi hemen paraya dökmeye çalışıyorlar

Hocam emeğinize sağlık dboot kuramayan ve kullanamayan arkadaşlarlar için kolaylık sağlamışsınız. Bazı fırsatçılar gibi işi ticarete çevirmediğiniz için ekstradan tebrikler. Dünyada tekmi bu haritada ticarete çeviren kişi dünyada tek diyerekten reklam yapıyordu da o sebebten:cool:

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar bu tip işlemleri forum üzerinden ( sponsor hariç ) ücretli yapmak üzere yorum yapanlar olursa elimizden geldiğince hızlı müdahale ediyoruz. İnsanız gozden kaçanlar olabilir bu gibi dirumlarda lütfen pm yolu ile forum yoneticileri ile iletişime geçin anında dönüş sağlanacaktır. Başta parantez içinde sponsor yazmıştım onu açmak gerekirse foruma maddi destek sağlayarak isi sadece bu işlemler olan firmalar olursa forum ana sayfasından gerekli bilgilendormeler yapılır. Hali hazırda böyle bir sponsorumuz da olmadıgından bu tip eylemleri bildirin lütfen.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam emeğinize sağlık dboot kuramayan ve kullanamayan arkadaşlarlar için kolaylık sağlamışsınız. Bazı fırsatçılar gibi işi ticarete çevirmediğiniz için ekstradan tebrikler. Dünyada tekmi bu haritada ticarete çeviren kişi dünyada tek diyerekten reklam yapıyordu da o sebebten:cool:
tekmiymiş heheiş yoğunluğu nedeniyle bu işlere vakit ayıramıyoruz malesef.öyle olunca millet kendini nimet zannediyo

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arşiv hatalı diyor rardan çıkartırken

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arşiv hatalı diyor rardan çıkartırken
winrarı tekrar yükleyip dene.dosyayı indirip kontrol ettim sorun yok.buradaki diğer arkadaşlarda indirip sorunsuz kurmuş

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita kodu nedir? Yani 2018 son haritasi mı? Q??

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi