Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

mkoguz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yasaravci@web.de

Banada gönderir misiniz? Hem harita hem TMC dosyasını

Video nun bulunduğu youtube kanalıma abone olup yorum kısmına bu forumdaki nickini ve mailini yazan herkese özelden göndereceğim.

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün denedim. Gerçekten trafik verilerini aldı. Teşekkürler mkoguz. Emeğinize sağlık.

sonrr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yahu dosyayı alan arkadaşlardan birisi şuraya Allah rızası için koysun.
Yönetim bir el atsın konuya

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gücenllemeyi win ce üzerinden ben de yaptım, çok teşekkürler.

Bu arada q4 filan yazmıyor ama güncellenip güncellenmediği nasıl kontrol edebilirim?

grgVNZ.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:

mkoguz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yahu dosyayı alan arkadaşlardan birisi şuraya Allah rızası için koysun.
Yönetim bir el atsın konuya

dosyayı oluşturabiliyor musunuz? oluşturabiliyorsanız koyun foruma. Sadece bir abone ol tuşuna basıp yorum yazmak ta zor geliyorsa diyecek bir şey yok . Böyle devam ederse bundan sonraki güncellemeleri kimseyle paylaşmayacağım.....

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın bana gönderdiği "navigation_restore.lgu" dosyasını fat32 biçimlendirilmiş flaşa attım ve 9.1.3 olan media nav evo sürümündeki arabama takınca güncellensin mi dedi. Onay verince tüm media ayarlarım fabrika ayarlarına döndü ama harita güncellendi. Biraz uzun sürdü. 9.1.3 olan media nav evo sürümü 9.1.3.A oldu. Hem canlı trafik verilerini, hem yol sıkışıklıklarını hem benzin istasyonlarını görebiliyorum. Yalnız baya ağırlaştırdı aracın harita uygulamasını. Gecikmeli cevap veriyor biraz.
Ayarlardan baktığımda 2018.10 yani Q4 olarak görünüyor. Beğendim.

mkoguz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın bana gönderdiği "navigation_restore.lgu" dosyasını fat32 biçimlendirilmiş flaşa attım ve 9.1.3 olan media nav evo sürümündeki arabama takınca güncellensin mi dedi. Onay verince tüm media ayarlarım fabrika ayarlarına döndü ama harita güncellendi. Biraz uzun sürdü. 9.1.3 olan media nav evo sürümü 9.1.3.A oldu. Hem canlı trafik verilerini, hem yol sıkışıklıklarını hem benzin istasyonlarını görebiliyorum. Yalnız baya ağırlaştırdı aracın harita uygulamasını. Gecikmeli cevap veriyor biraz.
Ayarlardan baktığımda 2018.10 yani Q4 olarak görünüyor. Beğendim.

Trafik veriside işlenince aletin işlemcisine biraz daha fazla yük biniyor . Haliyle biraz yavaşlıyor.

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafik veriside işlenince aletin işlemcisine biraz daha fazla yük biniyor . Haliyle biraz yavaşlıyor.
Dostum bana yolladığın dosya mn1 de de calısır di mi?