Clio 4 Carplay uygulaması

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıntılı bilgi için çok tşk ler :bravo

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet başarılı :bravo:

ademsarac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Naçizane bu da benim yeni uygulamam...

6m0bvP.jpg

WbdapY.jpg

3AdMlA.jpg

RQqNp1.jpg

Alpine ilx-700
4 kapı ses izolasyonu
4 kapı 16 cm JBL hoparlör
Direksiyon kumanda aparatı forumdan cherno isimli değerli arkadaşımız yaptı sağolsun, sorunsuz çalışıyor.
Amfiye gerek bile duymadım, ses gayet tatmin edici.

Fikir vermesi açısından paylaştım.

Kolay gelsin...

Nasıl oldu bu? Yazılımı tamamen mi değiştiriyorsunuz yoksa cihazı mı?

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Naçizane bu da benim yeni uygulamam...

6m0bvP.jpg

WbdapY.jpg

3AdMlA.jpg

RQqNp1.jpg

Alpine ilx-700
4 kapı ses izolasyonu
4 kapı 16 cm JBL hoparlör
Direksiyon kumanda aparatı forumdan cherno isimli değerli arkadaşımız yaptı sağolsun, sorunsuz çalışıyor.
Amfiye gerek bile duymadım, ses gayet tatmin edici.

Fikir vermesi açısından paylaştım.

Kolay gelsin...

Bu ekran ölümüne pahalı. Bunun benzeri yok mudur daha hesaplı? :D

bulentozi1905gs

Bülent ÖZIŞIK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler

aracımda hem carplay hem android oto olsun istedim bu ürünü buldum ancak hiç clio 4lere uygulanmış halini göremedim fikri olan varmı ürün
Sony XAV-AX3005

Aracım : Clio 4 1.5dci edc icon (2018)

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler

aracımda hem carplay hem android oto olsun istedim bu ürünü buldum ancak hiç clio 4lere uygulanmış halini göremedim fikri olan varmı ürün
Sony XAV-AX3005

Aracım : Clio 4 1.5dci edc icon (2018)

gösterdiğiniz Sony olmaz hocam çünkü single dini altda değil üstde.
bize lazım olanlar:

1) ünitenin arkasındaki kasanın kısa olması ki göğüsü kurtarsın
2) ünitenin arkasındaki kasanın double din değilde single din olması
3) ünitenin arkasındaki kasanın single din olan kısmının üstde değilde altda olması

sizdeki sony ilk 2 kısmı tutturuyor fakat 3 üncü kısımda kritik şekilde sıkıntılı

bu arkadaşta sonuçta evet alpine oturtmuş gayettde güzel şık olmış ama işin aslına bende baktığımda farkettimki arkasında birsürü nokta traşlamak vs zorunda kalmış, 2 ürünün fiyatı saçma seviyelerde, 3 üründe bir sürü eksiklik var çok aman aman bir ünite değil

bunun yerine Pioneer adam akıllı kit çıkardı ona göz atmanızı tavsiye ederim:

https://www.pioneer-car.eu/eur/products/sph-evo62dab-clio
https://www.youtube.com/watch?v=eGe4FNj1wPg
https://www.youtube.com/watch?v=AVubxF5umlw

bu üründe geri görüş kamerasından tuttun, carplayden android autodan tuttun, 3 rca çıkışı hatta 4v çıkışlardan tuttun, 3 yol aktif kesim,işlemci den tutun deli gibi önemli ve üstün özellikler var hatta Hi Res bile çalabiliyır üstelik Tidal vs direk yüklenebiliyor.

özetle kıyas bile değil bu 2 ürün pioneer açık ara daha iyi seçim dahası kit olarak geliyor yani kesme biçme yok,uyum tam,adamlar çerçevesini bile yolluyor.
yurtdışında tanıdık bulabilirseniz getirsinler.

bulamazsanız ben birini buldum almanyada getirtme bedeli dahil 700 euroya faturalı getiririm diyor bilginiz olsun

bulentozi1905gs

Bülent ÖZIŞIK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gösterdiğiniz Sony olmaz hocam çünkü single dini altda değil üstde.
bize lazım olanlar:

1) ünitenin arkasındaki kasanın kısa olması ki göğüsü kurtarsın
2) ünitenin arkasındaki kasanın double din değilde single din olması
3) ünitenin arkasındaki kasanın single din olan kısmının üstde değilde altda olması

sizdeki sony ilk 2 kısmı tutturuyor fakat 3 üncü kısımda kritik şekilde sıkıntılı

bu arkadaşta sonuçta evet alpine oturtmuş gayettde güzel şık olmış ama işin aslına bende baktığımda farkettimki arkasında birsürü nokta traşlamak vs zorunda kalmış, 2 ürünün fiyatı saçma seviyelerde, 3 üründe bir sürü eksiklik var çok aman aman bir ünite değil

bunun yerine Pioneer adam akıllı kit çıkardı ona göz atmanızı tavsiye ederim:

https://www.pioneer-car.eu/eur/products/sph-evo62dab-clio
https://www.youtube.com/watch?v=eGe4FNj1wPg
https://www.youtube.com/watch?v=AVubxF5umlw

bu üründe geri görüş kamerasından tuttun, carplayden android autodan tuttun, 3 rca çıkışı hatta 4v çıkışlardan tuttun, 3 yol aktif kesim,işlemci den tutun deli gibi önemli ve üstün özellikler var hatta Hi Res bile çalabiliyır üstelik Tidal vs direk yüklenebiliyor.

özetle kıyas bile değil bu 2 ürün pioneer açık ara daha iyi seçim dahası kit olarak geliyor yani kesme biçme yok,uyum tam,adamlar çerçevesini bile yolluyor.
yurtdışında tanıdık bulabilirseniz getirsinler.

bulamazsanız ben birini buldum almanyada getirtme bedeli dahil 700 euroya faturalı getiririm diyor bilginiz olsun

Mr. Clio gerçekten ürün çok güzel görünüyor ama 700 euro bana yüksek bir bedel yardımlarınız için teşekkürler düşünenler için yararlı olacaktır. Bu kadar ücretlere çıkabilirsem yardımınızı tekrar rica ederim

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mr. Clio gerçekten ürün çok güzel görünüyor ama 700 euro bana yüksek bir bedel yardımlarınız için teşekkürler düşünenler için yararlı olacaktır. Bu kadar ücretlere çıkabilirsem yardımınızı tekrar rica ederim

hocam ama açıkcası uymayacak sonyye 3300, arkasını kasap etmeye sebeb olacak alpine double dine 4500tl verene kadar açıkcası bunca özellik barındıran vede araca birebir uyumlu kite bence 4500 değil çok az bile.

maddiyat sorun ise size torpidoya jvc kd-x370bts 'de bakın derim bunu torpidoya koyabilir kendi ekran yerinizede tablet koyup tableti ekran olarak kullanabilirsiniz taş çatlasın 1000tl paraya patlar kumanda aparatı,teybin kendisi montajı vs