Clio 4 çelik jant

Emcekare1453

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model Joy paket aracımın kışlık ve yazlık lastikleri 15inc ve sidir olduğu için 15inc çelik jant almaya karar verdim. Kötü durur mu acaba diye düşünüyordum ama çok hoş oldu. Tavsiye ediyorum. Jantların tanesi 350₺ google yazınca çıkıyor. Sorunsuz bir şekilde teslim aldim ve taktırdım. Fotoğraflarını da sizlerle paylaşmak istedim. Bu arada diskleri de bayattım. Gayet güzel durdu.
OrZY0z.jpg
[/url][/IMG]

2OkLrL.jpg
[/url][/IMG]

XboVX0.jpg
[/url][/IMG]

turkozsercan89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kötü durmamış, ekonomik de olmuş.
Sadece lastikler biraz fazla etli durmuş okadar.

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın , gayet hoş duruyor 👍🏻

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşırı güzel durmuş. Linkini bana özelden atarsan bende düşünüyorum. Joy paket benimki de sis taktım arada krom alıp yapıştırıyorum uğraşması zevkli jant da düşünüyorum.

Emcekare1453

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşırı güzel durmuş. Linkini bana özelden atarsan bende düşünüyorum. Joy paket benimki de sis taktım arada krom alıp yapıştırıyorum uğraşması zevkli jant da düşünüyorum.

Aynen ben de krom kaplama alip duruyorum şimdi de ön far altına krom kaş aldım. Evet çok güzel durdu keşke daha önce alsaydım jantları. Tavsiye ederim. Bu arada sis farını nasıl yaptın üstad ben de yaptırmak istiyorum

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ben de krom kaplama alip duruyorum ÅŸimdi de ön far altına krom kaÅŸ aldım. Evet çok güzel durdu keÅŸke daha önce alsaydım jantları. Tavsiye ederim. Bu arada sis farını nasıl yaptın üstad ben de yaptırmak istiyorum

Bir kaza geldi başımıza ön tampon değişti o arada niyetlendik. Ustam taktı nasıl yapti bilmiyorum. Valeo marka sisler birde arka sise bağlı arkayi açınca önde açılıyor. :)

Emcekare1453

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok farkediyor sis lambaları ya :) Allah bundan sonra kaza bela vermesin inşallah