Clio 4 depo kapağı motoru

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar arabam 2013 model 1.2 benzinli benzin alırken depo kapağı açılmadı, içindeki kilit motoru yanmış, epeydir arıza yapmiyordu şimdide bu çıktı, servise goturdum bagaj içinden dosemeyi açtılar motoru söktüler, şimdi parça bekliyorum , aracın parçaları çok adi malzeme , dunde klimayi açtım, göstermeden saat sesi gelmeye başladı, klape motoruda bozuldu sanırım bu kadarda olmaz dedirtti artık satacam bu arabayi

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sat kurtul kardeşbu lanet arabadan.bende 2013 1.2 joy vardı.alttakımda değişmedik parçası kalmadı.sorunlar çözülmedi.sattım daha sonra bi arkadaşın gazına geldim,2015 modellerde sorunlar çözülmüştür dedi.gittik 2015 model 1.2 icon araç aldım.arabayı aldıktan 8 gün sonra sattım kurtuldum.yalnız bu 8 günün 5günü araç serviste yattı.yokuşta 2.vitese attığında arabanın altı kopacak gibi sesler geliyordu.2 ayrı serviste gittim.normal öyle bi ses duyamadık diye geçiştirdiler.allaha şükür zarar etmeden kurtuldum bu lanet arabadan.bidaha tövbe renault almam.bu kadar kronik sorun dolu başka bi araç yoktur.sizde satın kurtulun

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkınızda hayırlısı olsun. Gönlünüze göre versin Allah.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar arabam 2013 model 1.2 benzinli benzin alırken depo kapağı açılmadı, içindeki kilit motoru yanmış, epeydir arıza yapmiyordu şimdide bu çıktı, servise goturdum bagaj içinden dosemeyi açtılar motoru söktüler, şimdi parça bekliyorum , aracın parçaları çok adi malzeme , dunde klimayi açtım, göstermeden saat sesi gelmeye başladı, klape motoruda bozuldu sanırım bu kadarda olmaz dedirtti artık satacam bu arabayi

2014 ten sonra çözülmustu tum problemler! !

garantiden degilse kaca degisti parcalar bilgimiz olsun.

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti olmasa 200 tl bulur bence

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sat kurtul kardeşbu lanet arabadan.bende 2013 1.2 joy vardı.alttakımda değişmedik parçası kalmadı.sorunlar çözülmedi.sattım daha sonra bi arkadaşın gazına geldim,2015 modellerde sorunlar çözülmüştür dedi.gittik 2015 model 1.2 icon araç aldım.arabayı aldıktan 8 gün sonra sattım kurtuldum.yalnız bu 8 günün 5günü araç serviste yattı.yokuşta 2.vitese attığında arabanın altı kopacak gibi sesler geliyordu.2 ayrı serviste gittim.normal öyle bi ses duyamadık diye geçiştirdiler.allaha şükür zarar etmeden kurtuldum bu lanet arabadan.bidaha tövbe renault almam.bu kadar kronik sorun dolu başka bi araç yoktur.sizde satın kurtulun

Baskan 2. Kez bu hatayi nasil yapabildin😃 ben bidaha asla reno almam. Parca kalitesiz olunca isterse 2020 model olsun hayir cikmaz. Nereyi sokmeye kalksan kiriliyor, 1 kerelik yapmislar plastik aksamlari.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baskan 2. Kez bu hatayi nasil yapabildin😃 ben bidaha asla reno almam. Parca kalitesiz olunca isterse 2020 model olsun hayir cikmaz. Nereyi sokmeye kalksan kiriliyor, 1 kerelik yapmislar plastik aksamlari.
Başkan çok bilmiş bi arkadaşın gazına geldim.yok 2015 modellerde tüm sorunlar çözüldü yok bilmem ne dedi,yok bu icon joy gibi olmaz dedi.ve beni kandırdı aacı satın aldım.arabayı aldığım 3.gün yokuşta sorunlar başladı 2 ayrı servise götürdüm herzamanki renault servis bilgisizliği ve pişkinliği ile öyle bir ses duyamadık vs vs dediler.Servis müdürü yokuştaki ses duyulmasın,sesi bastırsın diye aracı inatla 4000 devirde bağırta bağırta kaldırdı.allah belalarını versin bi daha renault almam,kimseye aldırmam,önünden bile geçmem bu lanet markanın

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır km seat ibiza 1.0 75 bg referance almayı düşünüyorum aracın sıfırı 38000 tl.ibiza olmazsa hyundai i20 alacam 2.el 2015 model

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
sıfır km seat ibiza 1.0 75 bg referance almayı düşünüyorum aracın sıfırı 38000 tl.ibiza olmazsa hyundai i20 alacam 2.el 2015 model
1.0 motor 3 silindirli ve çok sarsıntı yapıyor, iyi düşün derim. ..

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

Seat lar seri arabalardır 1.0 motoru iyi araştırın 75 bg in cliodan farkı yok dahada kötüdür bence, yada 4 lira daha verin 1.2 TSI sini alın. i20 nin yakıtı sizi üzebilir.