Clio 4 dokunmatik ekran kullanimi hak.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selamlar,

Yeni aldığım Reno clio 4 Icon 1.5 dci 90 bg stop&start aracımın r-nav ve diğer dokunmatik ekrandaki kullanılacak fonksiyonların tanıtımını yapacak türkçe bir link veya video bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevirim.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

Son düzenleme:

godo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,

Yeni aldığım Reno clio 4 Icon 1.5 dci 90 bg stop&start aracımın r-nav ve diğer dokunmatik ekrandaki kullanılacak fonksiyonların tanıtımını yapacak türkçe bir link veya video bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevirim.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

bluetooth ile telefonunuzu tanıtıp kullanabilirsiniz...flash diskle müzik dinleyebilirsiniz...navigasyon özelliğini kullanabilirsiniz...video oynatma özelliği yok boş yere uğraşmayın ben denedim...bu kadar yani

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu özellikleri videoya çeken yok sanırım,biri çekse de internet aleminde ilk olsa...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Evet Mustafa bey, çok araştırdım İtalyacası bile var, ama Türkçesi yok yabancı videoların içinde İngilizçesini de bulamadım. Godo nicki arkadaşımızın dediği gibi cep telefonu, navigasyon yada müzik dinlemekten ibaret değil sanırım bu ekrandakiler, izlediğim videolardaki gösterilen fonksiyonlara göre daha birçok özellik var. El kitabını aldığımda biraz daha bilgi sahibi oluruz umarım..

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yurt dışındaki videolardaki sistem R-Link,bizde satılanlar R-Nav,aralarında çok fark var,o izlediklerinize aldanmayın... :)