Clio 4 e uygun 7 inç android

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meraba arkadaşlar aracım joy paket ve bende multimedya işine girmek istiyorum ama benim fikrim touch çerçeve alıp içüne android bi multimedya almak ve orjinalde malum navigasyon video oynatma sıkıntıları malum:cay.eğer uygun bi cihaz bulursak araçtaki kolu androide uyum sağlarmı ..bununla ilgili bilgisi fikri olan tüm arkadaşları yorumlarıyla bekliyorum.....saygılar...:soru

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buna benzer bi fikir benim aklımda vardı clio3 için. Şarj sorunu çakmaklıktan çözülür, mp3 ve video kısmı auxla halledilir, ama diğer fonksiyonlar hakkında bi fikrim yok [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teypte bluetoot özelliği var ise her sesi alırsınız ancak gerigörüş kamerasını nasıl bağlarsınız bilemem ancak orjinaldeki gibi geri vitese taktığınızda çalışmaz. program kullanmanız lazım oda sıkıntı yaratır. koluda uyum sağlayan olacağını sanmıyorum

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meraba arkadaşlar aracım joy paket ve bende multimedya işine girmek istiyorum ama benim fikrim touch çerçeve alıp içüne android bi multimedya almak ve orjinalde malum navigasyon video oynatma sıkıntıları malum:cay.eğer uygun bi cihaz bulursak araçtaki kolu androide uyum sağlarmı ..bununla ilgili bilgisi fikri olan tüm arkadaşları yorumlarıyla bekliyorum.....saygılar...:soru

bence bu işlere hiçgirme orjınal- re -navdan şaşma videoda ne gibi oynatma sıkıntısı olabilirki formatı avı ya çevirdinmi canavargibi ne kasma nede takılma oluyor navi desen igo 8 fotoğraflar sılayt geçiş ve geri görüş kamerası daha nolsun şarz sorunu yok kablo sorunu yok estedik desen 10 numara tablet mablet hikaye ....

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır arkadaşlar tablet demedim android multimedyalar var internette bizim orjinalin android sisteminden bahsetmek istedim touch ların kutusundan alıcam ön arka kapak içine android medya oynatıcı koyucam.....

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır arkadaşlar tablet demedim android multimedyalar var internette bizim orjinalin android sisteminden bahsetmek istedim touch ların kutusundan alıcam ön arka kapak içine android medya oynatıcı koyucam.....
kardeşim android multimedyalardan abim arabasına taktırdı ama normal dokunmatik ekran gibi değiller onlar. sanki biraz daha sıkıntılı gibi geldi bana. herşeyi yapıyolar o ayrı ama tepkileri biraz yavaş onların. onun yerine arada çok fazla bir fiyat farkı yoksa ve yapılabiliyorsa renaultun orjinal dokunmatik ekranını taktır ya da indech denen ekranı içinden çıkan bi multimedya da düşünebilirsin