Clio 4 EDC kalkerken titreme

serkantuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hafif yokuş yerde acayip titreme yapıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Teşekkürler

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hafif yokuş yerde acayip titreme yapıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Teşekkürler
Araç durmadan hareket etmek istediği zaman genellikle 2. Viteste kaldırmak istediğinde bu durum oluşuyor. Ama durağan halden ilk harekette bu durumu yapıyorsa servise gösterin balata beyaz şanzıman kaynaklı olabilir ve yine bazı arkadaşlar garanti den işlem yatırmışlardı. Megane captur clio neredeyse tüm edc lerde bu olay zamanla yaşanıyor.

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayınız.

serkantuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti yok araçta. Ve durup kalkerken yapıyor. Servis buna ücretsiz birşey yapar mı bilmiyorum artık.

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla hocam ayni dertten bende muzdarip im. Bende araci 23unde servise birakacam. Ama ma8sbu konuda bek bisey yapmiyor. Benim aractada vites kuculturken acayip ses yapıyor. Patt kuuutt caaattt. İnsan korkuyo. Program veya yazilim yukluyolar. Benim aracada yaptılar.ama fayda etmedi. Arqbadan sogudum yeminle. Bekliyoruz bakalim. İsterseniz garanti kapsaminda ise sizde yazilim arttırabilirsiniz