Clio 4 esp

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan ıcon değilmiydi seninkisi. Listede ıcon için standart yazıyor zaten, vardır esp...:eyv

[video]http://www.renault.com.tr/araba/binek/yeni-clio/fiyat-ozellikler[/video]

abi haklısın da vala renaultun sagı sollu belli olmaz 1.2 aldık diye hor görürler falan bizi ondan dedim:)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neye varmam lazım burdan var mıdır yani esp sonuc olarak 1.2 diye koymamazlık etmemişlerdir heralde

Clio 4 olan her araçta standart esp var hocam

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkam canını kesin vardır, unutmuşlarsa dayanırız fabrikanın kapısına :D:D
1.2 aldık diye stop start yok eco mode yok onlardan mahrum bırakmıslar zaten motor uyumlu değil sanırım bari esp siz bırakmasınlar bizi:D

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonun solunda far ayarı,iç aydınlatma ayarı,esp tuşu,start-stop tuşu var.

Ordan kapatabilirsiniz fakat ESP'yi komple kapıyor mu bilmiyorum açıkcası denemedimde.Asr'yi kapamak için tuş koyulmak zorunda sonuçta bir tane.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ASR tuşu varsa , ESP tuşu aramayın .
ASR de yoksa , arabaya pati yaptırın . Patinaj çekerek uzuyorsa sıkıntı vardır .

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ASR tuşu varsa , ESP tuşu aramayın .
ASR de yoksa , arabaya pati yaptırın . Patinaj çekerek uzuyorsa sıkıntı vardır .

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gokhan3505

kardeşim sana özel mesaj attım ama posta kutun dolmuş gitmiyor. ne yaptın aldın sanırım arabanı

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gokhan3505

kardeşim sana özel mesaj attım ama posta kutun dolmuş gitmiyor. ne yaptın aldın sanırım arabanı

hocam sildim mesajları atabilirsin ordan görüşelim istersen burası dolmasın

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonun solunda far ayarı,iç aydınlatma ayarı,esp tuşu,start-stop tuşu var.

Ordan kapatabilirsiniz fakat ESP'yi komple kapıyor mu bilmiyorum açıkcası denemedimde.Asr'yi kapamak için tuş koyulmak zorunda sonuçta bir tane.
hocam bi yanlisin var:) yaklasik 1.5 aydir icon 1.5 dci 90hp kullaniyorum o bahseettigin yerde far ayari- arac ici gosterge aydinlatma ayari ve stop-start tusi var baskada tus yok.Ha bir de park sensoru ac kapa tusu var.. senin bahsettigin belkidr fransa uretimi araclarda vardir. Turkiyedeilerdr yok Esp iptali yok asr iptalide yok. Ama esp ve asr ikiside var. Arabam bugune kadar sadece 1 kere pati yapti oda yokus yukari bir tekerlek bosa geldi haff pati yapti sonra toparladi. Sonucta kul yapimi mucurlu yolda da pati yapma intimali var. Ama temiz yolda hic yapmadi.
Edit: az once merakimdan denrmr
Yaptim
Araci dumduz yolda
Patinaj yaptirdim:) pati cekerken ikaz isigi esp isigi yandi ama Allah var araba savrulmadi ve hemen toparladi ama asr li araca pati cektirdim hemde her denememde :)

Son düzenleme: