Clio 4 fabrika güncelleme.

hcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.

Aracımı geçen ay servisten çağırdılar fren ve teyp yazılım güncellemeleri varmış.
Güncelleme oldu. Yokuş kalkış desteği önceden kalkarken motoru zorluyordu. Yay değişmişler gayet güzel oldu.
Teyp güncellemesinde sesli komut iyileşmiş. Ancak star stop hiçde iyi olmamış. Önceden motor ısınıyor yol aldıkdan sonra ışıklarda durduğumda devrede, trafikte il bir iki duruş kalkışdan sonra devreye girmiyordu. Devamlı dur kalklarda bu iyi bişe ancak şimdi her durdurduğumda devreye giriyor. Bu konuyu servisle görüşeceğim. Olmadı eskisini isteyeceğim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güncellemelerin hayırlı olsun, Renault bazı iyileştirmeler yapıyor ve zaman zaman müşterilerini servise davet ederek bu güncelleştirmeleri yüklüyor.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer servislerden olumlu sonuçlar alamazsanız. Mais müşteri hizmetleri ile lütfen irtibata geçin. Keyifli forumlar dilerim.

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir iki ay kadar önce abimin Clio4'ünü Ankara Mais'e götürdüm camlardan aşırı dereede rüzgar sesi aldığı için. Garantiden o işi hallettikten sonra aracınızla ilgili bir güncelleme var yakıt hortumu klima hortumuna değerek ses yapıyor aralarına plastik bir parça koyacağız gibi bir şeyler demişlerdi. Tabii ben pek dikkat etmediğim için ses kesildi mi halen geliyor mu bilmiyorum

Oziozmo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın model yılı ve modeli nedir?

eyupt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 clio4 icon

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neye gore cagiriyor servis :)

3 yil olacak beni bi kere cagirmadi :D

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neye gore cagiriyor servis :)

3 yil olacak beni bi kere cagirmadi :D

aynen renault yetkili servisler araçları model yılı,şase no, motor no, v.s neye göre çağırıyor bilgisi olan arkadaşların paylaşması.
teşekkürler...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar servisi arayın saşe veya plakadan aracın ots veya iyileştirme olup olmadığını sorabılırsınız....

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben servisi arayıp doğru bilgi alınabileceğine inanmıyorum direk mais müşteri hizmetlerini arayıp sorun :D zira ben 6 aydır aracın renault sistemindeki bilgilerini güncellemek istiyorum ikinci el aldığım için bana ulaşmaları zor olur diye ama bana faturalı bir işlem yapmadan ( yıllık bakım vs. ) güncelleme ( telefon ve arac sahibi bilgisi ) yapamayacaklarını söylediler baya saçma bi durum bence. Hala servisten randevu alıp gittiğimde eski sahibinin adı randevu tahtasına yazılıyor. Telefonda onun ismiyle filan hitap ediyorlar. Bence Renaultta mais dışında heryer saçmalık ama Allah'tan Renault Mais müşterilerine çok önem veriyor yoksa yanmıştık.