Clio 4 far ayari yardim

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kisa far cizgilerinin biri biraz daha asagida oldugu icin ayar yapmak istedim.kaputu actim farin arkasindaki beyaz cubuklari acik agiz anahtarla cevirerek buraz ayarladim ama o beyaz plastik ayar cubuklari yalama oldu artik anahtar tutmuyor ceviremiyorum.bu mlz. bu kadar mi dandik ben mi biyerde yanlis yapiyorum.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac parcalarinin buyuk bir kismi "idarelik" oldugundan dolayi parcada sorun olduguna emin olabilirsin.. Malum turkiyemiz vergi sartlarindan dolayi firmalar neyden kisacagini sasirmis durumda..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elle donmuyor zaten anahtarla bi kac tur dondurcek kadar omru varmis yuh yani.

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servıse yaptırabılırsınız benımkıllerde cok asagıdydı yukarı aldırdım bıraz

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendimden baskasinin yaptigi far ayarini hele ki makinede yapilanlari sevmiyorum.oldu diyor ama kullanimda alakasi yok.ayari yapamadim oyle duruyor hala.gucli bir pense gibi biseyle kistirip dondürüp ayarlamak gerekcek.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lokma ve circirla yalama olmadan donuyor daha iyi kavradigi icin.sakin acik agiz yada kapali anahtarla dondurmeyi denemeyin plastik ayar vidasi yalama oluo donmez oluyor.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 farkında 2 ayar yeri var biri altta biri üstte.hangisi ne işe yarıyor? Biri üzümün biri kışlanın yüksekliği için mi yoksa uzun kısa yüksekliği aynı anda ayarlanıp diğeri iç dış ayarı mı bilen yapan var mı?

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Kendimden baskasinin yaptigi far ayarini hele ki makinede yapilanlari sevmiyorum.oldu diyor ama kullanimda alakasi yok.ayari yapamadim oyle duruyor hala.gucli bir pense gibi biseyle kistirip dondürüp ayarlamak gerekcek.

Hocam alyan lazım bunun için... Ben defalarca ayar yaptım kendim için ve hiç yalama filan olmadı... siz ne kullandınız ayarlamak için?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam alyan lazım bunun için... Ben defalarca ayar yaptım kendim için ve hiç yalama filan olmadı... siz ne kullandınız ayarlamak için?

Cırcır lokmayla ayarlıyorum da diğer bahsettiğim konudan emin olamadım.uzun ve kısa yüksekliği aynı yerden mi ayrı yerden mi ayarlanıyor?

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Cırcır lokmayla ayarlıyorum da diğer bahsettiğim konudan emin olamadım.uzun ve kısa yüksekliği aynı yerden mi ayrı yerden mi ayarlanıyor?

Cırcır lokmayı yuvaya nasıl oturttun? Hiç gerek yok... alyan birebir uyuyor. Uzun Kısa farketmiyor hepsi aynı yerden yapılıyor.