Clio 4 Fiyatları Uçmuş

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu gün Kasım 2016 da 65.000 tl ye aldığım manüel Clio 4 dizel ikon aracımı ilk bakıma götürdüm. Servis aşamasında satış tarafına geçtim. Benim aracın satış fiyatına 93.000 tl dediler. Edc olanlar ve Gti ler ise 100.000 TL barajını geçmiş.Vay be dedim. Formda bitmeyen sorunları dile getirilen clio 4 ler Konya için 1+1 ev fiyatına satılmakta.Hayırlısı olsun.Geçen sene Bmv 116 fiyatına bu gün Clio 4 satılmakta.O sebeple araçlarımızın kıymetini bilelim.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam da bu nedenlerle Mayıs 2015 de 47.000 TL ye ikinci el aldığım Clio 4 icon sporttourer aracımı satmaktan vazgeçip servise götürüp büyük bakımını yaptırma kararı aldım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yılbaşından sonra görün fiyatları...

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece 0 arac degil 2 eldede artis var .

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzücü bir durum. Geçtiğimiz sene gücümüz yettiğince aldığımız arabamız artık alım güçlerimizin çok ama çok üzerlerinde demek ki.
Gönül ister ki araçlarımızı zamanı gelince yenileyebilecek , benzit / mazot kaygısı yaşamadan binebilecek alım gücüne sahip olabilsek. Demek ki geçtiğimiz yıldan bu yana benim emeğim / alın terim yarı yarıya değersizleşmiş, kazandığım para pul olmuş gitmiş. Ben bu durumu böyle yorumluyorum. Arabam değer kazanmadı , benim alın terim , emeğim , kazandığım para değersizleşti.

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu paralara,koca fiat ducato minibüs alınıyor hem de sıfır km.renaultun fiyatları çok uçmuş hayatta bu paralar verilmez.o kadar param olsa 1_2 yasında çok daha güzel başka markalar alırım.

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 te malzeme kalitesi ve standart donanım yükselmiş durumda. İç kısımda yumuşak plastiğe rastlayınca ben de çok şaşırdım. Bir çok B segmenti araçta sunulmayan özellikler sunuluyor. Fiyatı rakiplerine göre normal karşılıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece clio nun renonun fiatları değil yanlış anlamayın bütün araçların fiatları uçtu kur ve ötv farklarından dolayı.bu tabiki 2.elede direk yansıdı daha 1 ay evvel 32 bin tl ya aldığım clio3 1.2 araçların fiyatları 35 bin 38 bin tl arasına geldi malum sitede.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 yılında sıfır Astra h almak nasip olmuştu 32.750 TL ye zaten bu gidişle aldığım ilk ve son sıfır aracım olarak anılarda yer alacak. O zaman o aracı kredisiz almıştım. Şimdi kredi ile bile sıfır araç alma şansımız kalmamış.

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzücü bir durum. Geçtiğimiz sene gücümüz yettiğince aldığımız arabamız artık alım güçlerimizin çok ama çok üzerlerinde demek ki.
Gönül ister ki araçlarımızı zamanı gelince yenileyebilecek , benzit / mazot kaygısı yaşamadan binebilecek alım gücüne sahip olabilsek. Demek ki geçtiğimiz yıldan bu yana benim emeğim / alın terim yarı yarıya değersizleşmiş, kazandığım para pul olmuş gitmiş. Ben bu durumu böyle yorumluyorum. Arabam değer kazanmadı , benim alın terim , emeğim , kazandığım para değersizleşti.

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok doğru bir yorum.