Clio 4 - Flash Bellek - Kaç GB'lık kullanıyorsunuz?

drury

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 16 gb'lık cruzer blade var. Boyut olarak ufak ve siyah olduğu için sırıtmıyor.

Bu da favori usb'im. Bence çok şık duruyor ama:)

2Q==

mavistar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatayım, Tecrübelerimi paylaşayım.

Renault servise sordum, en az 8GB olmalı üst sınır yok dedi.
Başka servise sordum, en fazla 4GB olur dedi daha yukarı olmaz dedi. Enteresan yani.

64 GB'lık micro TF kartı bir adaptör aracılığı ile denedim. Sorunsuz çalıştı.
128 GB'lık Sandisk Ultra Fit modelinden aldım, sorunsuz çalışıyor. (minik ve kibar bir model)

Yabancı bir forum sitesinden edindiğim bilgiye göre üst sınır 2TB imiş ve 5000 dosyadan sonrasını göstermiyormuş.
Ben de bir deneme yaptım, 5100 tane mp3 yükledim. Hepsini rename yaparak numaralandırdım.
Şöyleki 1000.mp3 - 6100.mp3 (ekranda sıralama bozulduğu için 1000'den başlattım, yani toplam 5100 dosya.)
Sonuç; 5000. dosyayı gösterdi. 5001. dosyayı göstermedi. hihi Enteresan.

İçine filmler, müzikler, stand-up gösteriler, youtubedan komik videolar neler neler koyuyorum. Yok yok.
Yolda, özellikle trafikte çocuğun canı çok sıkılıyor, ailecek meşgale oluyor.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Konuyu hortlatayım, Tecrübelerimi paylaşayım.

Renault servise sordum, en az 8GB olmalı üst sınır yok dedi.
Başka servise sordum, en fazla 4GB olur dedi daha yukarı olmaz dedi. Enteresan yani.

64 GB'lık micro TF kartı bir adaptör aracılığı ile denedim. Sorunsuz çalıştı.
128 GB'lık Sandisk Ultra Fit modelinden aldım, sorunsuz çalışıyor. (minik ve kibar bir model)

Yabancı bir forum sitesinden edindiğim bilgiye göre üst sınır 2TB imiş ve 5000 dosyadan sonrasını göstermiyormuş.
Ben de bir deneme yaptım, 5100 tane mp3 yükledim. Hepsini rename yaparak numaralandırdım.
Şöyleki 1000.mp3 - 6100.mp3 (ekranda sıralama bozulduğu için 1000'den başlattım, yani toplam 5100 dosya.)
Sonuç; 5000. dosyayı gösterdi. 5001. dosyayı göstermedi. hihi Enteresan.

İçine filmler, müzikler, stand-up gösteriler, youtubedan komik videolar neler neler koyuyorum. Yok yok.
Yolda, özellikle trafikte çocuğun canı çok sıkılıyor, ailecek meşgale oluyor.
32 gb üstü sd kart olsun flash bellek olsun dosyalama sistemi exfat tır. Siz dosyalama sistemini fat 32 ye çevirip mi kullandınız anlamadım. Zira dosyalama sistemini exfat tan fat 32 ye çevirmezseniz cihaz hiçbir şey oynatmaz ve göstermez. En azından benim cihazda böyle:)) Gerçi ben çevirip kullandığım zaman bile cihaz kafayı yiyor videolar müzikler bazen donuyor takılıp kalıyor. 32 gb lık sandisk sd kart ile stabil çalışıyor. 64 gb bende kasıyor. o da içinde sadece müzik ve video klipleri olduğu halde. Extra dosya falan atınca hepten fiyasko...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: