Clio 4 gizli özellikleri açtim

yolgezer07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Merak edenler için yaptıklarımı ve detayları paylaşacağım.

Araç Clio 2017 Touchrome

Açtığım özellikler

-Follow me home
https://s33.postimg.cc/z6jkvjh8f/follow_me.png

-Viraj aydınlatma
https://s33.postimg.cc/ht9agqbnj/cornering.png

-Gösterge panelinde saat ve derece, surus modu (sürüş modu çalışmadı)
https://s33.postimg.cc/535233t9b/saat_derece_surusmodu.png

Benim araçta çıkan Ecular aşağıdaki gibi;

https://s33.postimg.cc/6ppob0nrj/EMM_light.png

Not: Eğer aracınızdaki ecudan emin değilseniz Manuel ecu seçip işlem yapmanızı tavsiye etmiyorum hatalı işlem yapıyor ve servis ışığı yanıyor.

YAPACAKLARINIZDAN FORUM VEYA BEN SORUMLU DEĞİLİM.

Selam arkadaşım burda verdiğin talimata göre ilgili yerlerdeki değişikliği yapıp Send diyorum
Daha sonra başka bir menüye geçip geri geldiğimde yaptığım değişiklilerin eski haline geri döndüğünü görüyorum
Hafızaya kaydetmiyor sebebi ne olabilir bir yerde yanlışlıkmı yapıyorum acaba ?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşım burda verdiğin talimata göre ilgili yerlerdeki değişikliği yapıp Send diyorum
Daha sonra başka bir menüye geçip geri geldiğimde yaptığım değişiklilerin eski haline geri döndüğünü görüyorum
Hafızaya kaydetmiyor sebebi ne olabilir bir yerde yanlışlıkmı yapıyorum acaba ?

Değişiklik yapmadan önce yukarıda toolbardaki einstein kafasına basıp uzman modunu açıp sonra değişiklik yapıp send demeniz lazım bundan olabilir.

yolgezer07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alttaki can timeout ms yi 1000 yap.ecuyu manual buluyorsun sanırım otomatik bulduğu ecu dan değişiklik yap araç çalışıyor olsun.

kadirizm1980

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alttaki can timeout ms yi 1000 yap.ecuyu manual buluyorsun sanırım otomatik bulduÄŸu ecu dan deÄŸiÅŸiklik yap araç çalışıyor olsun.
Merhabalar programla özellikleri açtım fakat eco ışığı modunu hangi menüden aktif hale getiriyoruz onu bir türlü bulamadım anlatım yapma şansınız varmı hangi menüden aktif etmem gerekiyor?

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar malesef bazı nedenlerden dolayı ücretsiz veya ücretli Izmırde yardımcı olmuyorum.Simdiye kadar da kimseden ücret talep etmedim yaptıranlar şahit, Allah razı olsun deyin yeter dedim.Ya cihaz alıp kendiniz yapacaksınız ya da ücretle yapan birine yaptırabilirsiniz tercih sizin.
Herhalde bazı kişiler canını sıktılar,hepsini okudumbirçok kişiye destek olmususn keşke en azından bizim gibi izmirde oturanlara yardımcı olabilseydin,saygılar

yolgezer07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

emrahtstn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Araç 2017 1.2 Touchrome

Cihazdan farklı satıcıdan sipariş geçmiştim geldi bugün hemen denedim bu kez 5 ecu buldu çalıştı yani ve aşağıdaki aşağıdaki özellikleri açtım.
saat ve dereceyi gösterge panelinde olması
viraj aydınlatma ve follow me home (EMM i ecu dan bulmadı ben kendim listeden ekleyerek yaptım.)

Yalnız şuan Stopları kontrol ile ilgili hata veriyor sürekli tam olarak nasıl çözebilirim.
Ek olarak follow me home ayarını ayarlıyorum 30 sn 60 sn olarak ancak araç kitlendiğinde yanmıyor nedeni ne olabilir.

Süreç dinamiği ışığını yani ekonometriyi aktif etmeme rağmen çalışmadı acaba benim araçta olmuyor mu bilgisi olan deneyen var mı?

Aynı araç touchrome 1.2 edc 120bg bende de var tümünü aktif ettim ecu nun görmediği yerden açarsanız hata verir. Cihaz ile alakalı olabilir bende 10 ecu görünüyor ve sorunsuz aktif ettim özellikleri.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi