Clio 4 gösterge kısmından gelen saat sesi ve çözümü

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garantisi varsa değiştirin derim. Ben değiştirdim ses yok oldu ;)

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Garanti ocakta bitti malesef..

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Garanti ocakta bitti malesef..

Mais ile görüşün.

Bu ses garanti bitmeden öncede vardi sonucta. Kronik bir durum söz konusu olduğundan garantiden değiştirebilirler.

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gösterge bölgesinden gelen saat sesine benzer ses

çözümü gene videoda belirtilmiş

"Fan açık iken ses gelmiyor fan kapalı olduğu zaman ses geliyor. Kalorifer klape motoru değiştiği zaman sorun çözülüyor. Yapılan işlemler garantiye giriyor.

sözünü ettiğiniz sesi ne zaman farkettiniz? aldığınızdan beri var mı? yoksa....
benim aracım 2014 model clio 4 sport tourer. hiç böyle bir ses farketmedim ya da dikkat etmedim. videoda tic-tac gibi bir ses var sanırım o'dur. konu hakkında daha ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim. dediğiniz gibi bir durum varsa biz de servise gidip gerekli işlemleri yaptıralım.

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 sport tourer aracım, bilhassa dinledim varsa garantiden değişsin diye, ses duymadım şimdilik sorun yok

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mais ile görüşün.

Bu ses garanti bitmeden öncede vardi sonucta. Kronik bir durum söz konusu olduğundan garantiden değiştirebilirler.
Servisle bi görüşücem bakalım..

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
söz konusu ses bence ciddi bir rahatsızlık. aracımda böyle bir sorun tespit etmedim ama bu yarın, başıma gelmeyecek diye bir şey yok. bu konuda başı ağrıyan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok iyi olacak, lakin garanti bittiğinde servisle kavga etmenin bir anlamı yok...

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servisi arayıp durumu izah ettim. Garantim bitti ama bitmeden öncede olan bir sorundu, ayrıca çok fazla bu sorunu yaşayan olduğunu da anlattım. Yazışma yapıp dönüş yapacaklarını söylediler, bakalım ücretsiz halledebilecek miyim..

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servisi arayıp durumu izah ettim. Garantim bitti ama bitmeden öncede olan bir sorundu, ayrıca çok fazla bu sorunu yaşayan olduğunu da anlattım. Yazışma yapıp dönüş yapacaklarını söylediler, bakalım ücretsiz halledebilecek miyim..

sizden ricam bu sorunun yaşandığı araçlarla ilgili model yılı bilgisi alabilir misiniz? hangi üretimlerde bu sorun yaşanmış v.s , şimdiden teşekkürler...