Clio 4 gündüz led far ayarları hakkinda

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, Clio 4 0.9 tce touchh 2019 model araca sahibim Bizim araçlardaki gündüz ledlerini biliyorsunuz kontak acilnca otomatik açılıyor farları açar açmaz ledler kendini kısıyor sormak istedigim şu

1- farları açsak bile kendini kismamasi için ne yapmamız lazim elektrikçide bu uygulamayı yapan yapabilen var mi

2- Clio 4 lerdeki ledler düz değil yandan ortaya doğru konumlandırılmış dolayısıyla aracın sağında ve solunda kalan kör noktaları cok iyi aydınlatıyor , benim araçta sis farı yok , o ledleri viraj dönüş ışığı olarak kullanabilme şansımız var mi , farlar açılınca zaten kendilerini kısıyor direksiyon cevirdigimiz yöndeki ledler kendini kısma konumundan normal şekilde çalışsa bile o kör noktaları çok iyi aydınlatır bununla ilgili çalışma yapabilen var mi acaba ?

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar.Kontak açılınca yanan parkları , açınca kısılan gündüz ledini tersi şekilde ayarlattım.Kontağı açınca kısık yanıyor , parkları açınca tam parlaklıkta yanıyor.Elektrikçiye gittim , kesme biçme yapmadan soket içinde kablo yerlerini değiştirerek halletti.

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
peki ben hem far yansın hemde beyaz gündüz led yansın istiyorum o nasıl yapılabilir ?

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ben hem far yansın hemde beyaz gündüz led yansın istiyorum o nasıl yapılabilir ?
Gündüz farları parklara bağlanırsa farlar açıkken gündüz farı hep yanar, kötü yanı araç 2016 model altıysa 0 konumuna geldiğinde hiçbirşey yanmaz

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar.Kontak açılınca yanan parkları , açınca kısılan gündüz ledini tersi şekilde ayarlattım.Kontağı açınca kısık yanıyor , parkları açınca tam parlaklıkta yanıyor.Elektrikçiye gittim , kesme biçme yapmadan soket içinde kablo yerlerini değiştirerek halletti.

Gayet mantıklı hocam denemek lazim , surekli her koşulda güçlü yansa daha guzel olacak yine de bu yaptığınız eskisinden iyi