Clio 4 H&R Yay Uygulamasi

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayırlı ugurlu olsun cuk oturmuş bu konuya biraz uzagım ama dün discovery de kazaya dikkat diye bi program vardı yay değiştiren araçlar hakkında test yapıyorlardı aynı araç yayı değişen ve değişmeyen aynı hız ve aynı noktada firene basıyolar yayı değişen aracın firen mesafesi daha uzun ama son açıklaması standart dışında yay değişimi fakat sizinki tadında olmuş gibi gözüküyor
sizin firen mesafesinde değişim oldumu aydınlatırmısınız bizi

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş maşallah :)

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayırlı ugurlu olsun cuk oturmuş bu konuya biraz uzagım ama dün discovery de kazaya dikkat diye bi program vardı yay değiştiren araçlar hakkında test yapıyorlardı aynı araç yayı değişen ve değişmeyen aynı hız ve aynı noktada firene basıyolar yayı değişen aracın firen mesafesi daha uzun ama son açıklaması standart dışında yay değişimi fakat sizinki tadında olmuş gibi gözüküyor
sizin firen mesafesinde değişim oldumu aydınlatırmısınız bizi

Yorum icin tesekkurler.

Uyumsuz yaylarda evet dediginiz kesinlikle dogru. Hatta dizel ile benzinli yayida motor agirligindan dolayi farkli olur.

Uygun yay ile agirlik merkezi yere yaklastigindan fren mesafesi az da olsa kisalir. Yol tutus artar ve spor bir gorunum elde edilir.

Daha onceki aracimda da spor yayin katkisini gormustum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne cok abarti düşük ne cok yuksek tam kararinda orjinal spor olmus gercekten . Ben pek sevmem boyle seyleri ama bu cok hosuma gitti . Maliyet nedir ?

Cok tesekkur ederim evet tadinda oldu :)

Maliyet 500 + iscilik

Sent from my iPhone using Tapatalk

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Virajlarda sağa sola yatma durumu nasıl oldu?Çok bariz fark ettimi açıkcası ben sevmiyorum aracın sağa sola yatmasını.

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun kardesim 0.5 diil minumum on taraf 1cm daha dusecek emin ol.. ve ilerde oturdugunda biraz daha konfor kaybi olacak ama yol tutus paha bicilemez.. daha ilersindekiler senin aracini sakinmana bagli on takim vb deteylar iste :)

CLIORS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz serttir fakat dengeli düşer, güle güle kullan.