Clio 4 H&R Yaylar Ve Direksiyon Kutusu

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon Kutumuzda Değişti Mutlumuyuz Evet

H&R Yayları Takdıktan Sonra Usta Başı İle Test Sürüşüne Çıktık Usta Bile Hayran Kaldı Yayların Yumuşaklığına Orjinalinden Daha Güzel Dedi Gerçektende Ve Normaldede Orjianal Yayları Diğer Araçlara Göre Sertmiş Clio 4'lerin
Aracı Önden Hemen Hemen Eskisi Gibi Düşürdü Bende Anlamış Değilim Ama 45 Yanakla Bile 1 Parmak Bile Direk Olarak Girmiyo Benim İçin İyi Oldu Leylek Olmadı Ön Taraf
Arka Taraf Biraz Daha Yüksek Kaldı Sorun Yapmıyorum Çünkü Ön Daha Aşşağıda Sevdiğim Bir Model

Bunuda Dün Taktırdım Potans Bass Ayarı Yer Bulamayınca Parçada Biraz Büyük Olunca Mecbur Buraya Koyduk

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
H&R güzel düşürüyor, hayırlı olsun.
Ön tamponun altındaki folyo da güzel olmuş. Beyazda güzeldi, kırmızıya da yakışmış :)

nerozxr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süper gözüküyor .direksiyon kutusunda nasıl bir sorununuz vardı

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faceden online takip ettigim Clio 4 Ler arasında en guzeli ve en Guzel uygulamalı

kazadiz belasız kardeşim

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat şu teyb çerçevesinede birşeyler yaptıysan onunda fotosunu koyarmısın bizde ilham alalım.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muzik sistemi montaji ne kadar verldi ve nasil yapildi.almaya kalksak ucret nedr.? Allah kaza bela vermesin cok iyi:)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muzik sistemi montaji ne kadar verldi ve nasil yapildi.almaya kalksak ucret nedr.? Allah kaza bela vermesin yatırmak isterseniz yardimci olurum hem fiyatinda hemde malzemelerde