Clio 4 Hakkındaki Sorularım (Navigasyon)

LanseloT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2013 Model 1.5 Dizel 90HP Icon paket aracım var, güncelleme tecrübem hiç yok, 2.el aldım aracımı ve güncelleme yapmak istiyorum.Bu konu hakkında araştırma yaptım özet olarak bu videodaki gibi olduğunu anladım.

Uygulamadan önce, işimi riske atmamak için tekrardan sizlere sormak istedim.Kısaca bu videodaki gibi midir ?
Güncellemeyi yaptıktan sonra herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Navigasyon için 69$ ödeme mi yapılıyor ?

Sizlerden ricam, bu konu hakkında bilgi sahibi değilim, güncelleyince artıları ve eksileri neler olacaktır bu konu hakkında bilgilerinizi, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, herkese iyi forumlar diliyorum..

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu şekilde sadece rnav güncellenir. Navigasyon guncellemek için ya 69$ ödemeniz gerekiyor yada mediaskin kullanmanız gerekiyor.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen bu sistem sürüm güncellemesi haritalar paralı

LanseloT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım çok teşekkür ederim, ben videodaki gibi yapsam sadece sistem güncellenecek.Haritalar aynı şekilde kalacak herhangi bir ücret ödememe gerek kalmayacak o halde.
Ben bunu merak ediyordum işte, acaba sistem güncellemesinde otomatik olarak harita da güncellenir mi güncellenmez mi diye, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..