Clio 4 Hk İlk Sürüş ve Kullanım İzlenimlerim :)

Ganyotçu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracı alalı daha 1 gün oldu ama aşağı yukarı bişiler kendini belli etti :)

Tabi bu yazacaklarım tamamen kendi fikirlerimdir.Her türlü iyi kötü eleştriye saygı duyarım :)

Tabi şunu da göz önünde bulundurmak lazım bundan önce 220 bg lik bir MINI vardı :)

Pozitif olanlar :

1-) Rahat bir araba konforlu segmentine göre baya şekilli ve donanımlı ; az yakan bir motor ; sessiz çalışma ;

Negatif olanlar :

1-) Cam tavan ve Xenon olmaması bunlara rağmen az da olsa yüksek fiyat ; 5 ileri şanzuman ; otomatik olmaması ; oturma pozisyonunun yüksek olması ; kol dayamanın çok kısa olması ; keyless ta araçtan uzaklaştığın zaman aynaların otomatik katlanmaması

gibi şeyler aklıma geldikçe yazarım veya başıma geldikçe ama kısa özet dersek bence güzel bir araç olmuş ama bu fiyata otomatik olmalıydı işin özü bu :D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk deneyimler aracınızın az da olsa eksikleri var size göre ama genelde renaultun eksiklerini bahsetmişsiniz inş otamatiğide yakın zamanda çıkacaktır iyi forumlar :eyv

Ganyotçu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bişi sorucam bu park sensörünün sesi bir yerden yükseliyormu hiç bişi duyamıyorum müzik normal seviyede olsa bile sıkıntı :(

Naapmam gerekir acaba ??

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bişi sorucam bu park sensörünün sesi bir yerden yükseliyormu hiç bişi duyamıyorum müzik normal seviyede olsa bile sıkıntı :(

Naapmam gerekir acaba ??

Direksiyon Kolundan Anında Müziği Kesebilirsin Başka Yapıcam Bişe Yok :)

mümin öztürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fabrika çıkışı 3. seviyede oluyor araçlar.serviste bilgisayara bağlatıp 5. son sevıyeye getırebılırsınız fakat muzık bıraz açık olsa yıne duyulmuyor.yanı oyle cok fazla bı artıs olmuyor.ben yukseltmeme ragmen muzıgı kısıyorum

Ganyotçu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fabrika çıkışı 3. seviyede oluyor araçlar.serviste bilgisayara bağlatıp 5. son sevıyeye getırebılırsınız fakat muzık bıraz açık olsa yıne duyulmuyor.yanı oyle cok fazla bı artıs olmuyor.ben yukseltmeme ragmen muzıgı kısıyorum

Eywallah öle denicez veya sensör hoparlörünü değiştirsem acaba nerededir ki bilen varmı ??

Ganyotçu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya arkadaşlar bu arabaya orjinal paspas cıtcıtlı felan o yerlere göre nereden bulabilirim iğrenç ötesi bir paspas vermişler ayağımın altından kayıp durur :D