Clio 4 hoparlor ses kalite farki

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel artıştan kastım mesajımda bahsettiğim gibi aynı modelin daha önceki üretimlerine kıyastan bahsetmiştim, ve derecelendirmem 2013 joy a göre 2016 makyajlı joy mükemmeldir, icon ya da bir başka marka model değil.

bahsi geçen araçtan bizde 12 tane var, evet biraz daha iyi bir teyp konulmuş arkaya hoparlör atılmış ve şahsen adını mükemmel performans artışı olarak asla nitelendirmezdim.

20watt peak çift koaksiyelden, 2000 watt 4 kanal stereo + mono 2 adam gibi 2 yol komponent ve suba geçersin onda bile farka süper derim mükemmel biraz tarifi mübala olmuş be kardeşim.

teyp çıkışı aynı, hoparlörü kağıt kapısı herşeyi aynı araba, evet biraz daha spl elde edersin okadar ve şahsen 2013 icon paketdeki LG Teyp + 4 adet 13lük bass reflexli sistem dediğim gibi kesinlikle daha iyi sahnelemeye ve detaya sahip.

herkesin kafasında mantık olarak daha büyük daha iyidir gibi ama teknik anlamda 16cmlik hoparlörü 1200kg yerine 1500kg olmuş daha stabil bir araç olarak düşünün ona besleyeceğiniz extra gücünüz yoksa 13cmlik 1200kg kasa (mıgnatıs ve malzeme ağırlığı,taban yüzeyi) daha iyi güç kullanacak daha iyi yukarıları çalacaktır (vokal,tiz vs).

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel artıştan kastım mesajımda bahsettiğim gibi aynı modelin daha önceki üretimlerine kıyastan bahsetmiştim, ve derecelendirmem 2013 joy a göre 2016 makyajlı joy mükemmeldir, icon ya da bir başka marka model değil.

anladım kardeşim,güle güle kullan beğenmiş olman önemli olanı zaten,mühim olan o.

tabi beğenmek göreceli olduğundan ben bendeki 2016 icon'daki sistemi bile çok vasat bulduğum için Helix B2 anfi,E62C comp,JL10W6 sub,Alpine mrv-m500 mono,audison çevirici,audison rca kablo, kapılarda ful yalıtım yaptırdım ona bile eh diyorum :)

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ses ayarlarindaki ses siddeti tusunun etki etmemesine ne diyorsunuz siz de nasil?loud tusu bu.ondan mi benimki dandik geliyor acaba?

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ses ayarlarindaki ses siddeti tusunun etki etmemesine ne diyorsunuz siz de nasil?loud tusu bu.ondan mi benimki dandik geliyor acaba?

vay be şaka gibi gelecek ama 2013de bir clio4 manuelim oldu,2014de otomatik ve 2016de yine otomatik yenilendi.

ilk araçta ve son araçta loud çalıyordu çalışıyorda ama 2014dekinde ne yaptım ne ettiysem çalışmadı basınca farkı yoktu isterseniz servise sorun normalde çalışması lazım ve fark edilebilen bir fark çıkıyor basınca ama şunuda eklim 2014 çalışmayan araçta sanırsam zaten loud olan halinde takılıydı çünkü meslekdaşımın aracıya kıyaslamıştım diye hatırlıyorum.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basinca fark olmuyor heralde benden onceki sahibi load eol file muhabbeti vardi ya micomtest menu onu kurcalamis oyle kalmis.en azindan loud acikta mi kalmisyoksa kapalida mi onu bilebilsem keske.icime kurt dustu loud calissa bass guclenir mi acaba diye.

inc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy radyoda inanılmaz kötü. Bluetooth ve usb de biraz toparlıyor. Bass -3 tiz +2 en iyi ayar kanımca