Clio 4 İç Aydınlatma

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Clio 4 aracım var ve ne yaparsam yapayım arka koltuk tarafı hep karanlık ve özellikle çocuğu olanlar için daha da zor bir hal alıyor. Yurt dışından led aydınlatma ampulü aldım ve yakında gelecektir onun montajını yapacağım fakat arka tarafa ne derece etki eder bilmiyorum. Bu sebeple arka taraf aydınlatması için ne yapmak gerekli. Şoför ve yolcu koltuğunun altına led aydıntlatma yapsam fayda eder mi ya da arka koltuk üstündeki tavan döşemesinin orada yer açma şansımız var mı ön taraftakinin küçüğü gibi bir aydınlatma yapmak için? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun bende de var bir ara bende döşemeyi kesip yapmayı duşunuyordum ama sonradan vazgeçtim,
sonra bir yerde bunu gordum aldım,icinden cift taraflı cıkıyor, ben yapıştırmadım arka taraftaki bardaklıgın ıcıne oturttum lazım olunca
orta kısma dokundugun zaman yanıyor onunla idare ediyoruz.

573862_BB_00_FB.EPS_1000.jpg

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yukardaki dokun aç butonu o ledi aldığın yerden 1-2 dolara alabilirsin. taksiciler gibi arkaya led çekebilirsinama bence görüntü çok köyü olacaktır. yada koltuk altı aydınlatmalar var gene o yurt dışı sitelerinde onlardan alabilirsin.

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gittigidiyor da falan osram degil ama baska markanin 3 lusu var ayni dokun ac seklinde ve 15 tl fiyati var pille calisiyo ondan alicam. Led dusundum ama oda ugrastiracak bu daha kolay bir cozum hem arkasina cirt bany yapistirip tavana koyabilirim daha pratik olur

Justice For All