Clio 4 İç Dizayn ve R-Link

BRS35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-link te en beyendiğim özellik direksiyon üzerindeki sesle komut butonu her şeyi sesle komut edebiliyorsunuz sırf bu özellik için r-link istorum yani zaten r-nav dan başka bir farkı yok sosyal ağlar falan çok önemli değil. ama r-link in ne zaman gelip gelmeceğide belli değil bu yüzden r-link hayal oldu..

icemy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu r link opsiyonelmi olacak yoksa icon larda standart mı olacak.kesin bilginiz varmı

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu r link opsiyonelmi olacak yoksa icon larda standart mı olacak.kesin bilginiz varmı
standart olacakmıs diye duydum ancak yeni yıldan sonra olacakmıs ve fiyat farkı ile tabi .

emreuylu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba bende 1,5 aydır clıo 4 kullanıyorm kırmızı renk ve içide kırmızı direksiyon siyah bu resimdeki konspt hoşuma gitti acaba direksiyon ve havalandırma kısmını beyaz yaptırabilirmiyim bi bilginiz varmı olabilirmi

encılıs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r-linkin uygulamaları hakkında fikri olan var mıdır acaba? Geçenlerde ntvde saffet abinin garajını izledim renault zoe'yu tanıtıyodu ve onda da r-linkin olduğunun bahsi geçti ve konu uygulamalara geldi. Uygulamalardan biri dikkatimi çekmişti eğer yanlış anlamadıysam araca binmeden aracın içini kışın mesela ısıtabiliyoruz ve yanılmıyorsam bu internet tabanlı olmakta.

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r-linkin uygulamaları hakkında fikri olan var mıdır acaba? Geçenlerde ntvde saffet abinin garajını izledim renault zoe'yu tanıtıyodu ve onda da r-linkin olduğunun bahsi geçti ve konu uygulamalara geldi. Uygulamalardan biri dikkatimi çekmişti eğer yanlış anlamadıysam araca binmeden aracın içini kışın mesela ısıtabiliyoruz ve yanılmıyorsam bu internet tabanlı olmakta.

resmen webasto dan bahsetmişsiniz :soru r-linkte ciddi varmıymış bu özellik , zira bu donanım aracın elektrik ve yakıt sistemine hükmeden bir özellik. eğer varsa direk tercih sebebi olur diye düşünüyorum.

encılıs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zoe elektrikli bi araç olduğundan atıyorum araç garajında şarj olmakta ve sen aracın içini anlattığım şekilde ısıtıyosun araç ısınıyor sonra şarjı kesince ısıtmak için pillere yüklenme gereksinimi olmasını önlüyor bu yüzden menzil uzuyor denmişti bunu dediğini hatırlıyorum zoe için saffet beyin programında

encılıs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunun volvoda kullanıldığını biliyordum ve çok beğenmiştim eğer clioda da varsa dediğiniz gibi bu satılma sebebi olur bi de not düşeym bu uygulama zoeda r-linkte internetten indirilen ekstra olabilir tam hatırlamıyorum

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r link in özelliği uygulama indirme gibi bişi elektrikli araçta r link ısıtma işi yaparda petrolle çalışan clio gibi araçta nasıl yapıcak klima sistemi hareketi elektrik motorundan alıyorsa olabilir de ole bşişi varmı clioda

encılıs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim şahsi fikrim bu mümkün olabilirdi start-stop mantığıyla drek marşa basabilir diye düşündüm ama aklıma şu takıldı düz vitesli olduğunu hepimiz biliyoruz clionun ve vitesteyse araç orda bi sıkıntı var ben zoe için konuştum onda herşey kolay