clio 4 için 10 inç multimedya ekran

ozkn_glnc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, 2017 model Clio 4 aracım için hem android hem de 10 inç büyük ekran olması için yeni multimedya almayı düşünüyorum. Aracına taktıran varsa kullanıcı yorumlarınızı öğrenebilir miyim? teknik özelliklerini paylaşabilir misiniz? 4 GB ram ve 32 GB hdd yeterli midir? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

adali0660

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
internette 3 bin civarında 10 inç 2gb-16 hafızalısı var, satıcıya da , birebir kullanan kişiye de sordum radyo çekimi kötü diyorlar , satıcı 6 bin küsür alpine ürünü var dedi onun çekimi iyi dedi bende pahalı diye vazgeçtim, bende 2015 4.1.0 yazılımlı medianav var, güncelleme almıyor, bluettoh konuşma sırasında sadece şöför kapısındaki hoparlörden ses geliyor, saati sürekli sıfırlanıyor, o yüzden almak istediydim

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Navix marka almıştım Android 11 versiyon...Direksiyondan komuta-sesli yönetim-tüm ihtiyaç olan uygulamalar yüklü...2 gb 16 ram-Usb ile yükleme yapabiliyorsunuzarka kamerası dahil olarak aldım çok memnunum....

adali0660

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Navix marka almıştım Android 11 versiyon...Direksiyondan komuta-sesli yönetim-tüm ihtiyaç olan uygulamalar yüklü...2 gb 16 ram-Usb ile yükleme yapabiliyorsunuzarka kamerası dahil olarak aldım çok memnunum....

Radyo Çekimi nasil acaba?

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi bu biraz da istasyonlara yakınlığınıza bağlı,ama ben dağbaşı sayılabilir bir ege beldesindeyim buna rağmen gayet güzel istasyonları alabiliyorum..Klasik çubuk anten var tavanda..Navigasyonu çok güçlü cihazda aradığınız her kolaylık var..1.5 yıldır kullanıyorum sorun çıkartmadı...Arzu ederseniz özelden aldığım firmayı da verebilirim...

adali0660

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabınız için Teşekkür edeirm. Ben Ankara merkezdeyim, Sevinirim özelden aldığınız firma bilgilerini

ozkn_glnc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabınız için TeÅŸekkür edeirm. Ben Ankara merkezdeyim, Sevinirim özelden aldığınız firma bilgilerini

merhaba bende Ankara'dayım, android multimedya olayında ne yapmaya karar verdiniz?

adali0660

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bende Ankara'dayım, android multimedya olayında ne yapmaya karar verdiniz?
hocam sarı sitede 3500 tl kendi sitelerinde daha pahalı, navix ürün, radyo kanallarında sıkıntı var mı diye sordum sağolsun forumdaki arkadaşın dediği gibi ilgili firma hemen aradı, yüzde 10 kayıp var ama bunu almak isteyen malum dokunmatiği iyi, android, her şey elinin altında video film izle v.s için almak amaçlı dediler, bende radyoya biraz önem verdiğim için şimdilik askıya bıraktım, bende LG medianav var onla devam şimdilik

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
öncelikle merhabalar bende aracıma taktırdım 10 inç izmirde 3 gb ram 32 gb hafızalı olanında ve çok ama çok memnunum. Android Play ile kablo ile bağlanıyorum ve tüm menü ekranda karşımda radyo çekmeme sorunu yok sadece radyo açık ilen DX butonu aktif olsun ( benim öyle ) billur gibi ses veriyor tüm menüler arası geçiş çok hızlı ve seri takılma yok GPS hızlı haritalar hem yandex hemde google çok hızlı çalışıyor. sesli komut sistemi var her şeyi yapıyor yani ben extra flaş dısk ıle flimlerı müzikleri indirmeden takarak ızlıyorum uzun yolda çok ısıme yarıyor . netflix yukledım actım ızlıyorum aynı anda arkadan navıgasyon sesini alabiliyorum. Ankara da bu işi iyi yapan bir yer var youtube de arayıp bulabılırsınız EMR garage sanırım. tüm sorulara yanıt veriyorlar sağolsunlar.gorusmek üzere

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Direksiyon kumanda tuşları medianavda olduğu gibi çalışıyor mu ? Müzikten radyoya geçiş, arama cevapla-bitir vb fonksiyonlar aktif mi ? Yoksa sadece ses aç kapa mı yapıyor.