CLio 4 İçin Alarm

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 için alarm konusunda fikirleriniz nedir arkadaşlar ben pazartesi taktırcam.
Desi alarm kargosuyla 180 e mal oldu(Montaj hariç) kumandasız orjinal kumandayla devreye gircek.
Birde elinde clio4 ün alarm için ayrılan kısımların veya alarm montaj için bir rehber bilgi var mı?

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu araçlar alarmsız mı geliyor?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bende şaşırdım ama malesef oyle sadece merkezi kilit ve imbolizer var.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bende şaşırdım ama malesef oyle sadece merkezi kilit ve imbolizer var.

o kadar dolu donanım diyorsun ufacık bir şeyi eklemiyorlar. gerçi milyar kuruştan birikir demişler atalarımız. bunlarda ufak parçaları kısarak tasarruf yapıyorlar sanırım.

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş taktırdın mı? Yorumların neler, fotoğraf var mı?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş taktırdın mı? Yorumların neler, fotoğraf var mı?

Kardeşim taktırdım fakat daha hassasiyet ayarını yapmadım . yorumum güzel çünkü alarm oldukça iyi DESİ türk malı diye korkmuştum ama yılların markası olmasından dolayı aldım ihtiyacı karşılayan bir özellik ben galaxy power nrc aldım ama beynini dğeiştircem optima power nrc ile nrc kumandasız özellik yani merkezi kilit ile uyumlu tüm arabaların orjinal kumandasıyla devreye giriyor alarm. hatta alarmı kapıları açarken kumanda dan belli bir süre kapıyı açmayınca tekrar alarm devreye giriyor kapıların kilidi de açık olsa böylelikle bir hırsız gözetlese ve kapıyı kolay açsa alarm ötmeye başlıyor. kumanda dışında da susmuyor. optima nrc serini almanızı tavsiye ederim onda alarmı sessiz devreye alma, susturma kilitleri açmadan ve en güzel olan yerini belli etme iç aydıntlamayı yakarakaraç panik diyorlar aracın yerini buluyorsun hem sinyaller yanıyor hemde aracın iç aydınlatması. fotoğraf yok ama darbe sensör hassasiyetini yapınca tekere ayakla bile vurunca çalması için :D onu videolayacağım.şunuda belirtmek isterim benim yetkili servis alarm mı takmadı dışarda taktırdı bana .servislerde 850 tl fiyat verdi genel müdürlük maisi aramıştım vazgeçtim. ve alarmın işlem yapıldığı kablolar garanti dışı kaldı veya akü ama sorun değil. bunuda göze almalısınız. ayrıca birde ses sensörü ultrasonik göz var içinde alarmla birlikte takıldı diyelim ki camlar yarı açık hırsız içerde şankur şıngır birşeyler yapıyor .ultrasonik göz ses algılayınca alarmı çaldırıyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu devirde alarm şart artık, ortalık HIRSIZ dan geçilmiyor...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu devirde alarm şart artık, ortalık HIRSIZ dan geçilmiyor...

Aynen abi katılıyorum saat gece 12 sularında kendini bilmez biri tekere tekme attı yada kapıyı zorladı araba evin arkasında... Alarm ötmüş baya sona doğru duydum. Tekerlek sola kırıktı direksiyon oyle bırakmıştm. Alarmın raporlamasına gore darbe den otmuş . Çok iyi oldu iyi bir caydırıcı.

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozellıklerı bayaa orjınalmıs.dosdum sen ayarlarını yaptır tamamen sonra da guzel bı vıdeoyla eklermisın ozellıklerını.bende yaptırmayı dusunuyorum.modelın tam ısmını verebılırmısın

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozellıklerı bayaa orjınalmıs.dosdum sen ayarlarını yaptır tamamen sonra da guzel bı vıdeoyla eklermisın ozellıklerını.bende yaptırmayı dusunuyorum.modelın tam ısmını verebılırmısın

Ayarlarını ben yapacam havalar düzelsin. direksiyon kutusunun altına koydu beynini jumper lar var onları çekinde programlama moduna geçiyor. kendimiz de ayarlayabiliyoruz kullanma kılavuzunda zaten yazmışlar. yapamazsam yetkili servisine yaptırcam. video içinde zamanı gelince ekleyeceğim. çalışma prensibini vs. Desi Marka Galaxy Power Nrc(Ultrasonik gözlü) Model Kumandasız.:eyv