Clio 4 icon dan clio 4 gt line a faz 2

akinsancili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba

Dün itibari ile clio 4 gt line almış bulumaktayım paylaşmak istedim. Forumun sürekli takipcisiyim fakat genelde forumda olanı ve biteni okuyarak takip etmekteyim. Araç geldiği zaman müsait bir anımda resimlerini paylaşacağım araç yenilenmiş kasa özellikle belirteyim. Aracı kulandıktan sonra da izlenimlerimi paylaşmayı düşünüyorum çünkü benzinli düz vites 1.2 120 bg lik olandan eminim ki sizlerde benim gibi merak edeceksinizdir aracın sürüş dinamiklerini. Şöylede bir mukayese yapacağım 4 yıldır 0.9 motor icon paket kullanıcısı olmam mukayese etmemde daha da etkin olacaktır diye düşünüyorum. İyi forumlar herkese...

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güle güle kullanın tecrübelerinizi bekliyoruz :eyv

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hosgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın hayırlı olsun, hem kasanın makyajlı oluşu hemde motorun 4 silindir ve 120 hp oluşu seni sınıf atlatacaktır...

mrt3458

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kazasız belasız kullanın 1.2 75 bg joy kullanan biri olarak özellikle turbo 120bg manuelin
performans, yakıt ve makyaj öncesi versiyonlarında olan eksiklikleri renonun giderip gidermediğini öğrenmek ve bilgi almak isterim.
Tecrübelerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı, uğurlu olsun. Allahım kaza, arıza ve bela göstermesin.:eyv

akinsancili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba yeni aracımız bayii ye geldi şimdi ufak birkaç detay ondan sonra araç yeni yuvasında muhafaza edilmeye hazır. Şimdiden heyecan bastı desem yeridir hissettirmemeye çalışıyorum kendime bile.) Birde bir sorunum var resim ekleyemiyorum arkadaşlar yardımlarınız gerekli..

Son düzenleme:

akinsancili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar

Bugün clio 4 icon aracımı yakın bir arkadaşıma sattım yarın da yeni aracımı yetkili servisten alacağım hayırlısı bakalım yarın ola hayır ola artık ... video ve fotoğrafları paylaşacağım 😁

inc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler. Deneyimlerinizi bekliyoruz

akinsancili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aracımı teslim aldım inanılmaz atak bir araç eco mod acikken dahi... suspansiyonlar bana icon a göre daha sert yapıda ama sonumleme yapısı daha iyi gibi geldi belki de lastiklerden dolayı olabilir Michelin diğer aracımda pirelli p zero lastik mevcuttu tabii jantlarim her iki arac da da 17 inc belirtmek isterim tabii ki lastik yanaklari ince yapida oldugundan araçlar gergin. ses izolasyonu bayağı iyi rüzgar sesi almadım gt line sanırım icon dan bir kat daha konfor odaklı gibi ama tam emin olamadım birkaç gün sonra fikirlerim netleşir şimdilik bu kadar arkadaşlar resimleri yakında paylaşacağım ancak nasıl paylaşacağım konusunda bir fikrim yok foruma resim ve video eklemek sanırım bayağı zahmetli olsa gerek ne yaparsam yapayım bir türlü resim ve video paylaşmadım iyi forumlar...