clio 4 ıcon jant

i.horzum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar orjınal clıo 4 17 jantını satmak ısteyen veya tanıdıgında olan varsa almak ıstıyorum iletişim 0542 580 08 62 mesaj atarsanız bn donus yaparım yardımcı olursanız sevırım ortalıkdakılere guvenmıyorum

mıcmac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer orjinal canta takıtınlıysan git herhangi bi reno servisine 2000 tl ver al :D

ama benim tavsiyem aracının rengini bilmiyorum ama pdw 6831 cant tak fena yakışıyor

i.horzum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjınal jant takıntısı deılım ama ortalık cıkma parca kaynıyo ıstanbuladan buldum bıtane tesekur ederım dusuncenız ıcın

icon4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik basınç sensörü
Arkadaşlar iconlarda bu sensör mevcutmu
bilgisi olan varmı

Duayen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet benim aracım da icon. Bende lastik basınç sensörü var.

ersinmart

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik basınç sensörü
Arkadaşlar iconlarda bu sensör mevcutmu
bilgisi olan varmı
Bu donanım 2014 son çeyrekte ve sonrasında üretilen bütün marka modellerde standart oldu. Öncesi iconlarda yok. Şu an joy da bile var.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

metamode

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün aracımı bakım için servise götürdüm. 4 ay önce sağ tekerleği kaldırıma sürtmüştüm. sadece ufak bir çizik oluşmuştu jantımda. bugün servisten arayıp jant + tekerlek değişmesi gerekir dediler. yaklaşık 1800 tl para. sizce değiştirmeli miyim. servise güvenmeli miyim? çünkü şu ana kadar sıkıntısız biniyordum araca. bir de dışarıda yaptırırsam ne kadara mal olur.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek jant ve tek lastik için mi 1.800 istediler

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün aracımı bakım için servise götürdüm. 4 ay önce sağ tekerleği kaldırıma sürtmüştüm. sadece ufak bir çizik oluşmuştu jantımda. bugün servisten arayıp jant + tekerlek değişmesi gerekir dediler. yaklaşık 1800 tl para. sizce değiştirmeli miyim. servise güvenmeli miyim? çünkü şu ana kadar sıkıntısız biniyordum araca. bir de dışarıda yaptırırsam ne kadara mal olur.

Ufak bi cizik icin jant ve lastik mi degisecekmis? Google aratin jantin ciziklerini cok guzel sekilde gideren yerler var diye biliyorum. 100 200 tl ye isiniz hallolur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

metamode

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak bi cizik icin jant ve lastik mi degisecekmis? Google aratin jantin ciziklerini cok guzel sekilde gideren yerler var diye biliyorum. 100 200 tl ye isiniz hallolur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bugün gittiğimde clio 4 icon jantı için 680 tl istediler+ tekerlek 350 tl. tabi ki yaptırmadan çıktım. ama aklımda kalmıştı. giderken yolumun üstünde tesadüfen jant onarımı, bakımı tabelası olan lastik bayi gördüm. orada 2 tekerlek + tüm jantların bakımı + rot balansa 700 tl istediler verdim. ama uzun yola çıkacağım için mecburen lastiğin değişmesi gerekiyordu. ve tek lastik de dengesizliğe yol açacağından 2 tane almak zorunda kaldım:(