Clio 4 joy plus+++

Cemozbektrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meraba arkadaşlar bu forumada üyeydim uzun zamandır ama bugüne nasip oldu yazışmak...
Aranıza bilgilerimi paylaşmak ve bilgilerinizi almak için aracımla aranızdayım....saygılar...
Merhabalar sisler orj mi yoksa farklı bir ürünmü bilgi verebilşimisiniz.

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar sisler orj mi yoksa farklı bir ürünmü bilgi verebilşimisiniz.

Cem birader sisler kendi bireysel alımım ve montajımdır ve inan orjinallerden daha etkili ve sorunsuz cam mercekli olduğundan zenon farada uyum sağlıyor erime deri yok anlıcağın sisleri n11den aldım arama motorundan bakabilirsin....
Kuladığım malzemeler:
Sis farları
Elektrikçiden çiftli kablo
Aküden akımı dağıtmak için 12volt röle
Elektrikçiden kablo ucları için papuçlu cak ucları
Panelden kapa aç için anahtar düğme
15 Amper siğorta akü röle arasına artı kutuba bağlanıcak....kolay gelsin....

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislerin markasi ney acaba ?

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislerin markasi ney acaba ?
Ben alırken şahsen hiç markasına bakmadım bölgemdeki oto parçacıda inceledim almaya karar verdim ve 8 ay oldu alalı bi sorun çıkmadı inanırmısın ben aldığımda kargo dahil 54 tl idi şimdi bakıom sana satış kodu vermek için en ucuzu120 tl ye satılıo....birileri cebini doldurmak için doları yükseltti ha yükseltti şimdi birşey alırken bizi vuruyor vatandaş olarak fazla para olarak....yazık valla bizlere kolay para kazanılmıyor...
Md-otm99g00416143 bunu kopyala ürünü googlede resmini gör n11 den arama motorunda sesli aramayı kullanarak sis farı de çıkan sonuçlardan desiğim modellerden en uygununu bul al derim...
Alırsan bana yazarken alıntı yapla yazış bana yazdığını bilyim bildirimlerden gerekirse telden görüşürüz detaylı montaj için...

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç iyi görünüyor güle güle binin.Adana Ceyhan mı orası :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben alırken şahsen hiç markasına bakmadım bölgemdeki oto parçacıda inceledim almaya karar verdim ve 8 ay oldu alalı bi sorun çıkmadı inanırmısın ben aldığımda kargo dahil 54 tl idi şimdi bakıom sana satış kodu vermek için en ucuzu120 tl ye satılıo....birileri cebini doldurmak için doları yükseltti ha yükseltti şimdi birşey alırken bizi vuruyor vatandaş olarak fazla para olarak....yazık valla bizlere kolay para kazanılmıyor...
Md-otm99g00416143 bunu kopyala ürünü googlede resmini gör n11 den arama motorunda sesli aramayı kullanarak sis farı de çıkan sonuçlardan desiğim modellerden en uygununu bul al derim...
Alırsan bana yazarken alıntı yapla yazış bana yazdığını bilyim bildirimlerden gerekirse telden görüşürüz detaylı montaj için...

Tesekkurler yardimlariniz icin :) ve millet parayi cok kolay kazaniyor saniyor oyuzdendir

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler yardimlariniz icin :) ve millet parayi cok kolay kazaniyor saniyor oyuzdendir

Rica ederim burdaysak eğer paylaşcağız bildiğimizi...
Bişeler derimde siyaset yapmaya çok meraklı arkadaşlar var hemen siyasi konuşmayın diye yazıolar =-)
o yüzden diyiceğim tek kelime herşey birazda bizim elimizde suya nasıl yol verirsek öyle akar.....

Cemozbektrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal sisler çifti 160 tl .100 lira işçilik istediler. Bir de bunların nikelajlı çerçeveleri var sahibinden de 60 tl çifti . Adamın dediğine göre sis takmasanız bile çerçeveler takılıyormuş ki zaten sisi gösteren de bu çerçeveler.

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal sisler çifti 160 tl .100 lira işçilik istediler. Bir de bunların nikelajlı çerçeveleri var sahibinden de 60 tl çifti . Adamın dediğine göre sis takmasanız bile çerçeveler takılıyormuş ki zaten sisi gösteren de bu çerçeveler.

cem birader bana sis çerçevelerin sahibinden alıntısını yazsana bakayım alırım uygunsa...doğrudur sisler 160 tl ama takılmaya gelinc joylarda sislerin oraya giden elek. hattı yok sonra onları içerdeki kontrol eden kol değişicek onları dedilermi....