Clio 4 Joy RS

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Maşallah allah kaza bela ceza vermesin güzel olmuş joy un :eyv

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Maaşallah Allah kaza bela vermesin . İyi günlerde kullanın aracınızı

asiata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah diyorum arkadaşım ellerinize emeğinize sağlık...allah kaza bela göstermesin....yolun açık kemeriniz bağlı olsun....

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeginize saglik, arka tamponunuz harika olmus, fakat siyah park sensorleri bu difuzorun guzelligine golge dusurmus, beyaz olsa mukemmel bir goruntu olusur. Benim hayalimde direk rs on tampon geldi , ve tamponun ortasindan gecen gri renkteki serit cok guzel olurdu. Bu difuzoru yapan bence o tamponuda yapar diyorum ve gormeyi cok istiyorum. :)

ozgurkeles64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeginize saglik, arka tamponunuz harika olmus, fakat siyah park sensorleri bu difuzorun guzelligine golge dusurmus, beyaz olsa mukemmel bir goruntu olusur. Benim hayalimde direk rs on tampon geldi , ve tamponun ortasindan gecen gri renkteki serit cok guzel olurdu. Bu difuzoru yapan bence o tamponuda yapar diyorum ve gormeyi cok istiyorum. :)

Merhaba.
Bu difizör benim kendi imalatım. İzmir'de bulunan 3 arkadaşım ve ben şaka olarak başladık sonuca ulaştık.
RS spoilerde mevcut elimde fakat onu takmak daha kısmet olmadı işlerimde dolayı.
Ön tampon içinde aklımızdan geçiyor bir kaç proje ama biraz daha bekleriz heralde çalışma için.
Kendimiz için yaptık bıraktık. Türkiye'de 4 tane araçta var bu difizörleden takılı. İsteyen çok oldu fakat çoğunluk emek hırsızı olduğu için vermedim.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, kazasız sürüşler diliyorum. Sticker eksik gibi geldi bana.qw

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah harika :eyv

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım kazasız belasız kullan bende izmir denim süper olmuş 6. sanayidemi yaptırdın bu spor görüntüye bende talibim maliyet nedir .?

ozgurkeles64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uşak'ta ikamet ediyorum ve difizör kendi tasarım ve imalatım. Çok yakında RS Cup Spoilerde eklenecek. )