Clio 4 joyuma jant önerisi

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15" jant kendini pek gostermiyor , hele 65 yanak ise jant boguluyor
resmen ..
Benmde tavsiyem 16" jant ve 55 yanak olur ,,

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sevise gittim kampanya varmış kapı altı çıtaları ön çıtalar cam altı çıtalarını taktırdım aracım çok güzel oldu şimdi ise jantları değiştirmek kaldı joyuma 15 inçlik jant takımı önerebilecek varmı aracımın rengi metal alev kırmızı clio 4 üme uygun yakışacak jant takımı illa renault marka jant olacak diye bir şey yok başka markalarda olur

Ben de senin gibi yaptım, lastikleri değiştirmeden spoon jant taktım (konum vardı fotolara bakarsın), fena durmadı ama 16" kesinlikle daha iyi. Ben alırken hem para yoktu hem de replika jant yoktu. Şimdi orjinallerin replika olanları çıkmış nette bulursun, 900-1000 TL civarında. Ben spoon jantlara 700 TL verdim, sana naçizane tavsiyem üzerindeki orjinalleri (jant-lastik) fiyattan düşürmeye çalış ve 16 inç 55 yanağa geçiş yap. Bu arada bakacağın jant 4x100 bijon aralıklı olmalı.

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler babam yurt dışında çalışıyor babam dedim o bana çelik jantlar lastiklerle beraber satılıyormuş yurt dışında ve Türkiyeye göre çok ucuz dedi sabret ben sana yurt dışından getireyim dedi 16" bende tamam dedim

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
size kendi tavsiyemi verecek olursam mat siyah 16lık jant alın derim... Arabanın genel bütününe iyi uyacaktır. Siyah bir clio4 sahibi arkadaşımız çok güzel yapmıştı...

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
size kendi tavsiyemi verecek olursam mat siyah 16lık jant alın derim... Arabanın genel bütününe iyi uyacaktır. Siyah bir clio4 sahibi arkadaşımız çok güzel yapmıştı...

benim araç alev kırmızı olduğu için kırmızı jant düşünüyorum

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç alev kırmızı olduğu için kırmızı jant düşünüyorum[/Q
jantlar araçla aynı renk olursa boğar. araçlarımızda ne renk olursa olsun siyah detaylar var bunların bir bütünlük yaratması adına siyah jant seçmenizi şiddetle öneririm.