Clio 4 kasko fiyatları

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1000 lira üstü çıkıyor sanırım maliyet asagı yukarı. bizde axa ya sorduk 570 liraya yapıyor acaba bir takım indirim falan filanı mı var ondan mıdır

Kayıtlı olunan ile, kullanıcı yaşına, kaç yıllık şöför olduğuna, kaza geçmişine, poliçenin riskleri kapsama genişliğine göre fiyatlar değişebiliyor. 1000lira üstü fiyat yazan arkadaşlar sanırım 34 plaka. İstanbul'la diğer yerlere farklı fiyat çıkar. Gökhan hangi şehirden 570 fiyat aldın ki.

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kalan süreyi devam ettirmişler.. o yüzden indirimli olmuş .. benim yorumum öyle.. tabi tam sebebini bilemem ama büyük ihtimal öyle olmuş.
arkadaslar kaskoyu kapatıp tekrar acamazsınız... yani paranı geri aldınmı iş biter tekrar yapınca ilk yapılıyormuş giibi olur...
kasko fiyatları İle göre araç sahibinin yaşına göre her sene yüzde 10 luk indirim ile bu 4 veya 5 seneden sonra düşmüyo sanırım vs değişiklik gösteriyo

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kayıtlı olunan ile, kullanıcı yaşına, kaç yıllık şöför olduğuna, kaza geçmişine, poliçenin riskleri kapsama genişliğine göre fiyatlar değişebiliyor. 1000lira üstü fiyat yazan arkadaşlar sanırım 34 plaka. İstanbul'la diğer yerlere farklı fiyat çıkar. Gökhan hangi şehirden 570 fiyat aldın ki.

570 amasyadan . bugün itibari ile yaptırdık aracı teslim aldık.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çanakkale/Çan İlçesi 828 Tl Eşim ilk kaskosu olacağı için AXA Kaskodan bu gün yaptırdım.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çanakkale/Çan İlçesi 828 Tl Eşim ilk kaskosu olacağı için AXA Kaskodan bu gün yaptırdım.

hocam arka camlar manuel mi geldi size de aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binmeniz dileğiyle

76ers

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
grupama 1.275 istanbul 27 yaş

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam arka camlar manuel mi geldi size de aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binmeniz dileğiyle
Araç Bayide ama plaka ruhsat vs. daha görmek nasip olmadı Allah izin verirse ilçeden cumartesi günü gidip göreceğiz....Aldığımda buradan yazarım lakin yüksek ihtimalle arka camlar manuel olacaktır. Henüz forumda otomatik cam muhabbetini duymadım.... :(

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir forumda gördüm bir arkadasa sanırım otomatik gelmiş daha yeni belki sizin de otomatiktir.