Clio 4 Kol Dayama Aldım. Sizce Nasıl?

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün ŞU linkteki ilandaki kol dayamayı aldım ama daha montajını yapmadım.
Montajdan önce siz forumdaşlarımın fikrini almak istedim. Sizce monte edeyim mi?
Ya da "iade et kardeşim, daha iyisi var" deyip daha iyisini önerebilir misiniz? :)

YFuV1vAr2eo4py738
TZfuwE.jpg

GKZ3PU.jpg

yllRll.jpg

CjoduJ.jpg

yMNsMS.jpg

i7UPrT.jpg

hOT7Ze.jpg

lqPNzd.jpg

KMrj0e.jpg

wXf64Z.jpg

mhtsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim guzel bence hicbir yeri delmeden takiliyo sadece koltugu fazla ileru geri yapma bozulabiliyo

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kol dayamadan çok, anahtardaki karbon kaplama hoşuma gitti :)

FURKANC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence kullanmalısın piyasadaki çoğu kolçak monte istiyor veya araç arka koltukta çok yer kaplıyor ince zarif bir kolçak bulmuşsun verdiğin linkten inceliyeceğim güle güle kullan hayırlı olsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence kullanmalısın piyasadaki çoğu kolçak monte istiyor veya araç arka koltukta çok yer kaplıyor ince zarif bir kolçak bulmuşsun verdiğin linkten inceliyeceğim güle güle kullan hayırlı olsun.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün monte etmeye çalıştım. Fakat
1 - Deliğe vida yivi açmayı unutmuşlar. Dolayısıyla monte edemedim.
2 - Koltuk rayında dek bir delik var ve bu tek vida ile monte ediliyor. Koltuk rayına iyice yerleşmiyor, gevşek kalıyor. Vidayı sıksam tutunacak ama tek vida olduğu için vida dayanamayacaktır. Dolayısıyla monte etmedim. Satıcı ile görüştüm, kendisi de şaşırdı. Vidayı takmadan önce sıkışması gerektiğini söyledi.
Bu yüzden iade edeceğim. Satıcı iadeyi kabul edeceğini söyledi.

Benim araç 2017 model. Muhtemelen daha eski modellere uyumlu yapmışlar. Benim araca olmadı. Alternatif arayışındayım.

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün monte etmeye çalıştım. Fakat
1 - Deliğe vida yivi açmayı unutmuşlar. Dolayısıyla monte edemedim.
2 - Koltuk rayında dek bir delik var ve bu tek vida ile monte ediliyor. Koltuk rayına iyice yerleşmiyor, gevşek kalıyor. Vidayı sıksam tutunacak ama tek vida olduğu için vida dayanamayacaktır. Dolayısıyla monte etmedim. Satıcı ile görüştüm, kendisi de şaşırdı. Vidayı takmadan önce sıkışması gerektiğini söyledi.
Bu yüzden iade edeceğim. Satıcı iadeyi kabul edeceğini söyledi.

Benim araç 2017 model. Muhtemelen daha eski modellere uyumlu yapmışlar. Benim araca olmadı. Alternatif arayışındayım.

Hocam cok sağlıklı birsey benzemiyordu zaten tek vidayla olcak is değil 2gun sonra elinde kalacağı na iade en iyisi.
Full modellerdeki koltuğa bağlı kolçak lar en iyisi onun koltuk icinde kalan mekanizmasını yetkili servisi arasak temin edemezmiyiz acaba? '' kolcagin girdiği'' aparatan bahsediyorum onu bulsak kolcak nette sürüsüyle var

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam cok sağlıklı birsey benzemiyordu zaten tek vidayla olcak is değil 2gun sonra elinde kalacağı na iade en iyisi.
Full modellerdeki koltuÄŸa baÄŸlı kolçak lar en iyisi onun koltuk icinde kalan mekanizmasını yetkili servisi arasak temin edemezmiyiz acaba? '' kolcagin girdiÄŸi'' aparatan bahsediyorum onu bulsak kolcak nette sürüsüyle var

Ben de böyle istiyorum ve böyle arıyorum. Servise sormak lazım. olursa dakika düşünmem alırım.

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
JZP63Y.jpg

İhtiyaç olan parça tam olarak budur. Yarın uğrayabilirsem yetkili servise parçayı gosterip şase numarasını fln öğrenirim belki nette daha uygunada bulabiliriz

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ä°htiyaç olan parça tam olarak budur. Yarın uÄŸrayabilirsem yetkili servise parçayı gosterip ÅŸase numarasını fln öÄŸrenirim belki nette daha uygunada bulabiliriz

Hocam süpersin. Bunu nerden buldun?
Kodunu bulsak Türkiye'de yolsa bile belki yurtdışından da getirtiriz.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka bardakliga oturanlar daha mı iyi olurdu bilemedim...