Clio 4 Kronik sorunlar Hakkında

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 gt-line almaya karar verdik fakat ilk serilerde olan kronik arızalar devam ediyor mu (Rüzgar sesi v.s olarak) ? Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ruzgar sesi 100 ve 110 km den sonra belirginleşiyor kafaya takılcak buyuk bir sorun değil devamlıda 120 ve ustu gitmeyeceğinizi düşünürsek zatenki hız felakettir ben şahsen sadece boş otoyolda 120 yapan bitisiyim onun dışında 100 e şehir içi asla çıkmam kurallara uyarım 90 nı geçmem . Rahatlıkla kafanıza takmadan inceleyip beğenirseniz konforunu alabilirsiniz.

awertcv

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildgm kadariyla hepsinde olmasa da bir kisminda kapilarin zor kapanmasi gibi bir sorun var

trakonya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben gtline kullaniyorum ve hicbir sorun gormuyorum hiz da yaptigim olur otobanda ruzgar sesi yada baskabir soruna rastlamadim, 17 inc jant kullandigindan dolayi delik desik yollar sikinti hissettiriyor.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır etmiyor cam fitillerini daha kalın yapmışlar internette bir video var rüzgar sesi bundan kaynaklanıyor diye orada resmen tutturulmuş gibi pek sağlam durmayan bir bir çıta var. onun yerine daha kalın ve sert kullanmışlar. 100 civarı normal her araçta olan rüzgar sesi mevcut tabiki.