Clio 4 Kullanıcılarını Bir Araya Topluyoruz***

bysrl1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler size bir sorum olucak ben önümüzdeki ay clio 4 1.2 75b joy almayı istiyorum ama yapılması gerekenleri ve araç harici kasko sigorta gibi yapılıcak işlere bütçemden ne kadar bir pay bırakmam lazım tam olarak ne yaptırmam lazım bana bilgi verebilirseniz

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler size bir sorum olucak ben önümüzdeki ay clio 4 1.2 75b joy almayı istiyorum ama yapılması gerekenleri ve araç harici kasko sigorta gibi yapılıcak işlere bütçemden ne kadar bir pay bırakmam lazım tam olarak ne yaptırmam lazım bana bilgi verebilirseniz

Sizede iyi gunler

Oncelikle ornek vericek olursak 30 bn tl olan bir araci pesinmi alicaksiniz kredi ilemi eger kredi ile arac alicaksaniz size onerim 2 bn daha fazla cekin sigorta islemlerini araci aldiginiz bayi ustleniyor size sadece kasko yapmak dusuyor..

Akibetinde 22 tl plaka cikarma ucreti ilk bir ay icerisinde ilk vergi taksiti vs vs masraflarinizda olucak bilginiz olsun.

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

Son düzenleme:

bysrl1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 11 bin tl bi nakit var elimde şuanda yani ben elimde bi 2bin tl mi bırakmam lazım

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selamlar forum kuraları gereği kendinizi RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI bölümünden tanıtmanız gerekmektedir.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benide eklermisin kardeşim :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güncelleme yapabilirmiyiz. Son günlerde clio 4 katılımcılarında bayağı bir artış oldu...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herzaman günceliz abi ben hepsini yakalıyamıyorum kime denk gelirse söylesin ismini ekleyelim :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kokordon listeye eklenmiştir.