Clio 4 kumandadan ayna ve cam kapatma uygulaması

dunkof

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbulda oturan arkadaşlar ben bu uygulamayı yapan firma ile görüştüm bana 05.10.2017 tarihi itibari ile sana malzemeleri gönderirim 150 tl ye dedi. Sen sadece bu işlerden anlayan bir oto elektriçisine gidiceksin o na nereye uygulayacağını anlatacağım dedi.

Şirket neredeymiş merkezi uzak mı İstanbul'a.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistemin bana maliyeti 250tl
otomatik cam ve elektrikli katlanır ayna olan tüm araçlara uygulanabilir.

güzel paylaşım ıcın teşekkür ederım Bende 2016 makyajlı joy var 1.2 katlanır ayna taktırırsam eskileri söküp aynalarım araçtan çıkınca kendi kapıları kapattığımda kapanır mı ? yardımcı olurmusunuz

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada bende yaptırcamda araştırıyorum bulursam haber ederim selamlar

arasegelina

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şoför camı termikli ( tek tıkla açılıp kapanıyor) Diğer camlarda termik yok . Mesela camı normal kaldırırken camı aşağı bastırdığınızda cam otomatik açılıyor. Diğer camlar termikli olmadığından kendisini kapamaya çalışıyor.

Merhaba hocam clio 4 aracima cam kadirma modulu montaji yapiyorum sol cam haric digerlerni kapatiyor modul ama sol on cami kapatmiyor nedendir

arasegelina

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 lerde orjinalde olması gereken önemli özelliklerdendi bana göre, bu eksiği gidermiş oldum çokta kullanışlı oldu.

Bu sistem için 2 si camlara 1 i aynaya olmak üzere 3 adet termik korumalı cam kaldırma modülü, 4 adet normal 1 adet mini röle kullanıldı.
Şimdi size resimlerini paylaşıyorum
ilk resim koruma sigortası bu sigorta aynı zamanda sistemi devre dışı bırakıyor bunu söküp servise aracınızı orjinal haliyle bırakabilirsiniz.

İkinci resim mini röle bu ayna kapatma işleminin orjinal anahtarının bağımsız çalışması ve ilk kitlemede kapı kilit motorundan kapama komutu, açmak içinde kontaktan sinyal almak için

Üçüncü resim 4 adet normal röle bunlar hem sistemin güvenliğini sağlıyor hemde renault araçlarda sadece sol cam + tetiklemeli diğer 3 cam - tetiklemeli olduğundan bu durumu röleler yardımıyla aşmamızı sağlıyor

4 üncü resim cam kaldırma modüllerimiz kapı iç kısmında 2 adet sığacak yer var diğeri ilk resimdeki koruma sigortasının bulunduğu bölümde

Veee geldik finale iki adet video hem aynaların hemde camların kapanmasının nasıl olduğunu sesli ve görsel olarak anlatmaya çalıştım.okuyup zaman ayırdığınız için teşekkürler...

Merhaba hocam aracima cam kaldirma modulu montaji yaptim ama sol on cami kaaymiyor nedendir acaba

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reis bende aldım cam kaldırma ama hatta direk + var modülde artı verdiği için uygun olmadı

Muratsenkaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum gelsek Manisa’ya sana yaptırsak bu işlemleri 2013 clio touch ne kadar tutar herşey dahil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ckasadar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende arabama bunu yaptırmak istiyorum. Nasıl yardımcı olursunuz. İstanbuldayım