Clio 4 LİP

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
link sahibi ile hiç bir alakam yok forumun amacıda zaten insanlara bilgi paylaşımı yapmak. Size teşekkür ederim bende 2 adet daha sipariş vermeyi düşünüyodum .linki burda paylaşırsanız hem ben hemde konuyu okuyan arkadaşlar faydalanırlar saygılar.

Silinmiştir.

Son düzenleme:

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Şik Olmuş , Güle Güle Kullanin :eyv

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Buyrun linki ;

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...deSearchFilter=false&showViewPreferences=true

NOT: İLAN SAHİBİ İLE HİÇBİR ALAKAM YOKTUR. ARKADAŞIN GÖNDERDİĞİ LİPTEN BAŞKA LİPE BAKARKEN DENK GELDİM.

Bu linki paylaşacağınızı tahmin etmiştim ilan sahibini geçen hafta aramıştım verdiğiniz linkteki benim aldığım lipten değil bütün tuningcilerde 25 tl ye satılan standart l tipi 7 cm olan liplerden ben uzun araştırmalar sonucu aradığım lipi buldum bendeki orjinal ez lip türkiyede ez- lip satan çok az kişi var sahibindede sadece 1 kullanıcı ez lip satışı yapmakta oda benim verdiğim link diğer liplerden farklı l şeklinde değil eğimli ve 4-yada 5 cm civarında ve çok hafif sürtme yaptığı zaman bile yırtılmıyo deforme olmuyo ve güneşten etkilenmiyo . fiyat olarak pahalı ama ankarada ve aksaraydaki bütün tuningcileri gezmeme rağmen bulamamıştım . zaten orjinal sayafasındada fiyat 35 dolar . tekrar link için teşekkür ederim

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu linki paylaşacağınızı tahmin etmiştim ilan sahibini geçen hafta aramıştım verdiğiniz linkteki benim aldığım lipten değil bütün tuningcilerde 25 tl ye satılan standart l tipi 7 cm olan liplerden ben uzun araştırmalar sonucu aradığım lipi buldum bendeki orjinal ez lip türkiyede ez- lip satan çok az kişi var sahibindede sadece 1 kullanıcı ez lip satışı yapmakta oda benim verdiğim link diğer liplerden farklı l şeklinde değil eğimli ve 4-yada 5 cm civarında ve çok hafif sürtme yaptığı zaman bile yırtılmıyo deforme olmuyo ve güneşten etkilenmiyo . fiyat olarak pahalı ama ankarada ve aksaraydaki bütün tuningcileri gezmeme rağmen bulamamıştım . zaten orjinal sayafasındada fiyat 35 dolar . tekrar link için teşekkür ederim

Saat geç olduğu için aramadım ama koyduğu resımler bildiğimiz sizin liple aynı ufak bır kandırmacaya kurban gidiyorduk sanırım linki kaldırayım öyleyse arkadaşlar sıkıntı yaşamasın. Kusura bakmayın :(

DÜLDÜL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saat geç olduğu için aramadım ama koyduğu resımler bildiğimiz sizin liple aynı ufak bır kandırmacaya kurban gidiyorduk sanırım linki kaldırayım öyleyse arkadaşlar sıkıntı yaşamasın. Kusura bakmayın :(
Estafrullah kusurluk bi durum yok keşke sizin dediğiniz gibi 25 olsada aracın her yerini ez liple kaplasam : ) bendeki lipin toplam genişliği 5 cm araca yapışan kısım 2 cm diğer kısım 3 cm almak isteyenler ebaydan yurtdışındanda sipariş edebilir . yurtdışından sipariş edildiği zaman şöyle bi avantajı var siz ödemeyi yapıyosunuz lipi uyguladıktan sonra fotoğrafını çekip ezlipin facebook sayfasına gönderdiğinizde size 10 dolarınızı geri iade ediyolar . bizzat bana teklif etmişlerdi fakat öğrenci olduğumdan dolayı kredi kartı kullanmıyorum bu yüzden alamamıştım .

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Estafrullah kusurluk bi durum yok keşke sizin dediğiniz gibi 25 olsada aracın her yerini ez liple kaplasam : ) bendeki lipin toplam genişliği 5 cm araca yapışan kısım 2 cm diğer kısım 3 cm almak isteyenler ebaydan yurtdışındanda sipariş edebilir . yurtdışından sipariş edildiği zaman şöyle bi avantajı var siz ödemeyi yapıyosunuz lipi uyguladıktan sonra fotoğrafını çekip ezlipin facebook sayfasına gönderdiğinizde size 10 dolarınızı geri iade ediyolar . bizzat bana teklif etmişlerdi fakat öğrenci olduğumdan dolayı kredi kartı kullanmıyorum bu yüzden alamamıştım .

Valla bende öğrenciyim ve kart kullanmıyorum. Haftaiçi bende uygulayacağım bunu hoşuma gitti :) Sürttüm kırılır derdi de yok. Kafadan kaldırıma doğru yapılan parklarda da yardımcım olur artık :)

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu linki göndersene özelden! :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Çok şık olmuş güle güle kullan detaylı bilgi için teşekkürler :eyv

Mert K2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim symbol lerin tampon altı gibi keskin hatlar :) çok yakışmış allah kaza bela vermesin ..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın orjinalliğinden ve daima temiz olmasından yana olduğumu bu forumda bilmeyen yoktur sanırım. Yani aksesuara çok takılmam. Ama bu lip gerçekten çok hoşuma gitti. Güle güle kullanın. Ön cam için, sanki taş sıçramış görüntüsü var. Geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın.