Clio 4 Media Nav Açılmama Sorunu

Kaancins

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba, bende clio 4 2015 joy paket araç mevcut. Önceki sahibi araca orjinal ekran taktırmış. Bu ekran kademe kademe bozuldu :). İlk başlarda, çok seyrek şekilde aracı çalıştırdığımdaki açılış ekranından ileri gitmiyordu. Kapatıp açtığımda düzelmeye başladı. Zamanla bu çok olmaya başladı ve artık hiç açılmıyor. Araç çalışıyor ekran geliyor reno simgesinden ileri gitmiyor. Bursa’da bir kaç kişiye gösterdim “versiyon atılması gerekiyor” dendi. Ama ona da garanti veremiyorlar. Var mıdır bildiğiniz bir çözüm? Cihaz 2014 tarihli.

alpkaankrdmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba, bende clio 4 2015 joy paket araç mevcut. Önceki sahibi araca orjinal ekran taktırmış. Bu ekran kademe kademe bozuldu :). İlk başlarda, çok seyrek şekilde aracı çalıştırdığımdaki açılış ekranından ileri gitmiyordu. Kapatıp açtığımda düzelmeye başladı. Zamanla bu çok olmaya başladı ve artık hiç açılmıyor. Araç çalışıyor ekran geliyor reno simgesinden ileri gitmiyor. Bursa’da bir kaç kişiye gösterdim “versiyon atılması gerekiyor” dendi. Ama ona da garanti veremiyorlar. Var mıdır bildiğiniz bir çözüm? Cihaz 2014 tarihli.
Sürümü neydi cihazın

alpkaankrdmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç bakmadım. Ama güncelleme de yapmadım öncesinde o yüzden 4.0.3 diye tahmin ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
4.1.0 sürümünü yükle... düzelir diye tahmin ediyorum... eğer düzelmezse medianav restore dosyalarını bulup yüklemen gerekicek yada, Otokamera izmir veya istanbulda furkanaydınworks var bunlarla iletişime ücret karşılığı yardımcı olurlar

Kaancins

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.1.0 sürümünü yükle... düzelir diye tahmin ediyorum... eğer düzelmezse medianav restore dosyalarını bulup yüklemen gerekicek yada, Otokamera izmir veya istanbulda furkanaydınworks var bunlarla iletişime ücret karşılığı yardımcı olurlar

Usb taktığımda görmüyor hiç usbyi. Güncelleme yapmayı denedim ama yapamadım. Görmediği için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mgunay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı dertten muzdaribim lakin benim cihazım Açılışta "UpgradeManager is not a valid windows ce application" yazısını çıkartıyor ve direk WinCE ye geçiyor.
Şöyle bir yazı buldum ama Google Translate ile çevirdiğimden daha tam çözebilmiş değilim.

https://www.msieurlolo.fr/forum/index.php?topic=42803.0

Forumda bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.