Clio 4 medianav 9.1.3 video izlemek

Emrah82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar hangi konuya baktiysam eski versiyonlar icin yazilar var, ben cihazimi guncelleme yaparak 9.1.3 surumune yukselttim, video izlemek icin ne yapmam lazim yardimci olan olursa cok sevinirim

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de aynı durumdayım 😊

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özelden yazarsanız yardımcı olurum arkadaşlar

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özelden yazarsanız yardımcı olurum arkadaÅŸlar
Yardımlarınız için teşekkürler.

serdar22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba Siteye yeni üye oldum ve Yeni clio 2016 touch paket aldım media nav evolutions yüklü. harita olarak türkiye haritası 9.1.3. yüklü gerçi toolbox kısmında Device configuration update son sürüm 7.1 güncellemesi gösteriliyor. bu güncellenmeyi yapmaya gerek var mı ??

serdar22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pardon şimdi araca baktım. sistem 9.1.3 son sürüm diyor harita 2018 q3 diyor. peki bu toolbox da neden device confiquration update son sürüm 7.1 gözüküyor. araçta parmak okuma yapıp usb yi bilgisayarda göstersem o son sürüm 7.1 dediği eski versiyon olduğu için belki de kaybolur mu.. ne tavsiye edersiniz ne yapayım. bunu çözersem video nasıl izlerim onu araştıracağım. Milic adlı üye arkaadaşımız yardımcı olur demiş, yardımcı olursa sonraki işleme onunla geçerim . fakat acemi olduğumdan önce olayı kavrama çalışıyorum. bilen arakadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

volkann_fb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özelden yazarsanız yardımcı olurum arkadaşlar
Kardeşim benim sürüm 9.1.1 bana yardımcı olabilir sen çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.