Clio 4 micom test menüsü hakkında

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bilmeyen arkadaslar olabilir renault grubu araclarinda micom test menusu bulunmakta fakat icergiyile ilgili pek bilgi sahibi degilim sahsen deneyimli bilgi sahibi arkadaslarimiz varsa bu menuden neler yapabilecegimizi anlatabilir mi?
https://youtu.be/eZ2-Pxs-iwA

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp sistem sürümü ve aracınızın paketini söylerseniz sizi ilgilendirecek kısımlar hakkında bilgi verebilirim.

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9.1.3 slstem sürümü icon paket benimki

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TMC aktif edebilirsiniz, klima bilgilerini ekran üzerinde görmüyorsanız onu aktif edebilirsiniz, (AHA Radyo uygulamasını kapalıysa açabilirsiniz. AHA radyo telefon uygulaması Bluetooth üzerinden radyo dinlemenizi sağlıyor.) birde geri görüş kamerası aktifleştirme imkanınız olacak. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. 🙋*♂️

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirici paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Micom memü bilinçsiz kullanılırsa medianav'ı karıştırabilirsiniz. En önemlisi Make Virgin tuşu buna kesinlikle dokunmamalısınız. İnternet üzerinde bir çok video var izleyin deneyim kazanın sonra müdahale edin.

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız.Araştırıyorum yurt dışında yayınlanan videolarda içerik çok ama malesef yabancı içerik.Bu arada micom test menüsünde geri görüş kamera sesini hoparlöre veren tuşu açık konuma getirdim fakat işe yaramadı tek bir bip sesi çıkıyor hoparlörden ancak tiz sesten ses gelmeye devam ediyor

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
(SND) + şablon (HMI Kapalı / HMI R / HMI-FR) + SPK-FR
Hatırladığım kadarıyla SND şablon HMI R arka HMI ön arka radar SPK kolonlardan gelen sesi ektif ediyor. Değişikleri yaptıktan sonra aracı kilitleyip bir müddet beklemeniz gerekiyor daha sonra araca bindiğinizde aktif oluyor. Bende Linux tabanlı Medianav olduğu için eski Windows tabanlı cihazımdan aklımda kalanları aktarıyorum. 🙂

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam oldu yaptım diğer butonlar hakkında bilgi paylaşımı yapabilir misiniz? Mesela; RES BOSE PTT DAP TWR F TWR R bunlar kapalı konumda mesela

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Twr f ön tizler onlar of olmamalı icon pakette olması gerekir. Diğerleri sizi ilgilendirmiyor. 🙂
Klima bilgileri açık değilse onu açabilirsiniz. AIR activ yapın.