Clio 4 multimedya sorunu

babacan333

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar bizde Clio 4 bir araç var güncelleme yapalım derken güncellemeyi bitirdik daha sonra açılırken Reno logosunda takıldı kaldı ne kapanıyor ne açılıyor bunun çözümü nedir daha önce yaşayan var mı ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flame0011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum usb bellek takiliysa cikar. Degilse usb bellege program atarak onunla hallediliyor youtube da arastir bende teybi cokertmistim kendim hallettim connect diag tool hatasi veriyordu bendede

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

babacan333

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum usb bellek takiliysa cikar. Degilse usb bellege program atarak onunla hallediliyor youtube da arastir bende teybi cokertmistim kendim hallettim connect diag tool hatasi veriyordu bendede

Usbyi çıkarttım ama YouTubeda konuyla alakalı bi tane bile çözüm videosu bulamadım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flame0011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam aksam bakip sana link atmaya calisacagim

flame0011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://youtu.be/Be5SnrjW16U

Dmicom ve nk explorer sana lazim olan 2 program. yapmasi cok basit sen son adimda yapilan medianavi resetleme islemi yapacaksin hocam birnevi format gibi. Dikkat etmen gereken iki şey var 1 usb yi taktiginda 3 4 dk bekle donmuş gibi logoda kalacak acele etme sonra windows ce acilacak. 2 bir bolumde medianav kodu yaziyordu videoyu tam izleyemedim o kodu kendi kosun olarak degistirmeyi unutma. Birde eger kod yazdigin halde medianav acildiginda gecerli degilse 1111 dir. Nk explorer kimi medianavlarda dort adet 1 e ceviriyor benimkindede oyle oldu. Ben cok ugrasmistim kendim buldum hallettim umarim isine yarar

serkan_fatsa

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
gönderdiğim rar içindeki dmicom beta1 dosyasını fat 32 ile formatladığın usb at sonra teyibe tak teyip alışında logoda dboot yazısı gelince ekranın ortasından en soldan en sağa elinle kaydır sonra ok ok de ve vince ekranı gelecek sonrasını video olarak göndercem oraya bakıp yaparsın

serkan_fatsa

Kayıtlı Üye
34-İstanbul