Clio 4 Navigasyon Hk.

ByChilavert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar

Kullanmakta olduğum Clio 4 2017 1.5 dci 90 bg İcon aracımda Media Nav 9.1.3 kurulu son güncel haritalar yüklü gideceğim yeri bulmakta zorlanıyorum. (İl - İlçe - Mahalle) gibi alanları yazmadan gideceğim yere ulaşamıyorum. Cep telefonunda olduğu gibi arama bölümüne (Rize Atılgan Otomotiv) yazıp gitme imkanım var mı?

firat34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş ben de aynı dertten muzdariptim. Sorunu şu şekilde çözdüm.
Gideceğim yeri önce telefonumdan google haritalarda buluyorum telefonumdan. Gideceğim noktanın tam üstüne basılı tutunca google haritalar koordinatlarını veriyor üstte o noktanın.
Koordinatları alıp arabanın navigasyonundaki koordinat kısmına giriyorum. Tam aynı nokta çıkıyor. 3 senedir gram şaşırmadan beni aynı noktaya götürdü.
Sokak cadde numara falan uğraşmaktansa bu en iyisi.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracta android auto mevcut ordaki navigasyondan girince google haritalar geliyor, yine de meraktan yerlesik navigasyonu aktif ettim normalde herr anlamda Google haritalardan daha gelişmiş ama bir yeri eczaneyi hastaneyi iş yerini vs gideceğiniz yeri aradiginiz zaman inanilmaz zorluk yaşatıyor ve bu yüzden bana cok kullanışsız geldi yillik bu kadar dolar harcayip bu navigasyonu kullanmaya degmez bence

ByChilavert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Araç ile alakalı hiç bir sorunum yok ama şu navigasyon yüzünden çok sıkıntı çekiyorum. Belirttiğiniz yöntemi deneyeceğim inşallah çözüme kavuşurum.

ByChilavert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media Nav da Android Auto yok diye biliyorum çünkü uygulamayı kurup telefonu bağladığım zaman herhangi bir işlem olmuyor. Ekstra bir işlem yapmam mı gerekiyor.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2019 touchh aracimda androidd autoo var kullanıyorum, bildiğim kadarıyla 2018 Haziran ve sonrasi olan cliolarda android auto ve car play var yani 10.0.x.x surumleriyle baslayan media navlarda

ByChilavert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok kullanışsız yapmışlar Hedefi bulma konusunda sıkıntı yok firat34 ün söylediği yöntemle kullanıyorum. Belki bir çözüm bulabilirim umuduyla araştırma yapıyorum.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Firat34 arkadaşın dedigini denedim hakikaten nokta atisi yapıyor hic sapma yok , ama her gideceğim yere bu sekil uygulamak yine zor bence , ben de bakıyorum bulursam yazarım buraya